• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 958)
  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną

    Radziejowice-Parcel

    • 250 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 750m2 Radziejowice Parcele z dojazdem od trasy katowickiej. Umiejscowienie w zabudowie jednorodzinnej. Doskonała lokalizacja

  • Działka z pozwoleniem na budowę
    1 / 7
    Działka z pozwoleniem na budowę

    Osowiec

    • 290 628 zł cena
    • 1 242 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1242m2 zlokalizowana w Osowcu gmina Żabia Wola. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego. Komplet projektów...

  • Lokal użytkowy Jaktorów
    Lokal użytkowy Jaktorów

    Jaktorów

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jaktorów - lokal usługowy do wynajęcia. Lokal o powierzchni 20 m2, usytuowany na parterze w centrum handlowym miejscowości. Składa się z pomieszczenia głównego, wc i pomi...

  • Malownicze działki niedaleko Warszawy
    1 / 7
    Malownicze działki niedaleko Warszawy

    Żółwin

    • 267 zł cena
    • 46 050 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ponad 4,5ha terenu w miejscowości Żółwin z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą oraz usługi nieuciążliwe. Położony przy drodze powiatowej z sąsiedztwem par...

  • sprzedam dom projekt wb3344
    1 / 7
    sprzedam dom projekt wb3344

    Międzyborów

    • 1 499 999 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ZAREZERWOWANA parter gotowy do mieszkania , góra do częściowego wykończenia gipsem KONTAKT TELEFONICZNY NAJLEPIEJ WIECZOREM 19-21 ZAPYTANIA PROSZĘ WYSYŁAĆ PRZEZ LENTO Opis pr...

  • Niewielki Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 85 m² z zagospodarowanym ogrodem w spokojnej części Piastowa, położony na zielonej działce o powierzchni 580 m² w otoczeni...

  • Działka 25 arów z budynkiem do adaptacji – Grądy

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 2 403 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury?Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to idealn...

  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 384 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 332 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ładna działka budowlana w Chylicach gm. Jaktorów o pow. 1160 m2. Działka jest atrakcyjnie położona wśród działek niezabudowanych i domów jednorodzinnych. Media: pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 6
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 453 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ładna działka budowlana w Chylicach gm. Jaktorów o pow. 1369 m2. Działka jest atrakcyjnie położona wśród działek niezabudowanych i domów jednorodzinnych. Media: pr...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 5
    Działka w otulinie lasu

    Rusiec

    • 410 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 901m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt prostokąta o wymiarach 25,3 x 35,61, dojazd drogą utwardzoną media- prąd i wodociąg, studnia, na działce, gaz w drodze p...

  • Grunt Rolny nr 353/7 w Holendry Baranowskie
    Grunt Rolny nr 353/7 w Holendry Baranowskie

    Holendry Baranowskie

    • 460 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka Rolna Brak zagospodarowania przestrzennego na danej działce i terenie .chociaż gmina jest w trakcie realizacji opracowywania planu na dany obszar .. działka nr 353/7- 780...

  • Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie
    1 / 11
    Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie

    Dębówka

    • 730 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 3 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż niemal wykończony dom, w zabudowie bliźniaczej, stykający się z przemiłym sąsiadem jedynie ,,plecami”, o powierzchni użytkowej 158,9m2 + ok.40 mkw strychu do zagospodar...

  • Działka 4000m2 pod MN Wyględy
    1 / 3
    Działka 4000m2 pod MN Wyględy

    Wyględy

    • 1 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI 4000 m² Wyględy, gmina Leszno - idealna dla inwestorów, deweloperów i osób prywatnych! Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 4000 m²,...

  • Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki
    1 / 2
    Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki

    Gołaszew

    • 3 220 000 zł cena
    • 46 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży - grunt rolny 4,6 ha Przedmiotem sprzedaży jest grunt rolny o powierzchni 4,6 ha, stanowiący atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze rolnictwa. Działka ma k...

  • Nowoczesny Bliźniak gotowy do własnej aranżacji

    Falenty Nowe

    • 967 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany kameralnym i spokojnym osiedlu w Falentach Nowych, gmina Raszyn. Powierzchnia całkowita 127 m² (użytkowa 107 m²), powierzchnia dzi...

  • Działka Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola
    1 / 4
    Działka Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola

    Pieńki Zarębskie

    • 1 020 000 zł cena
    • 10 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pieńki Zarębskie piękna działka siedliskowa w malowniczej, spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni: 10.300 m2 i wymiarach 86x127x84x121 . Wspólna instalacja...

  • Działka siedliskowa Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka siedliskowa Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola

    Pieńki Zarębskie

    • 2 177 000 zł cena
    • 13 593 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Pieńki Zarębskie malownicza działka siedliskowa, w przepięknej spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni 13.600 m2 i wymiarach 44x108x202x71. Dojazd do nieruchom...

  • Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja
    1 / 5
    Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja

    Chrzanów Duży

    • 7 380 000 zł cena
    • 2 381 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    HALA SPRZEDAŻ NOWA SUPER INWESTYCJA W CZĘŚCI JUŻ WYNAJĘTA!!! Chrzanów Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem sa...

  • Urokliwa działka blisko stacji PKP !!!

    Płochocin

    • 279 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Wolicy gmina Ożarów Mazowiecki.Dużą zaletą nieruchomości...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 930 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Grądy (powi...