• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 958)
  • Dwa oddzielnie pokoje, oddzielna widna kuchnia

    Ożarów Mazowiecki » ul. Obrońców Warszawy

    • 527 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Obrońców Warszawy 7. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym budynku i składa się z dwóch oddzielnych pokoi,...

  • Działka budowlana Żabia Wola
    1 / 7
    Działka budowlana Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 199 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w m. Słubica A , gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Działka o powierzchni 1380 m2 o wymiarach 50 x 27,5 m / dłuższym bokiem przylega do drogi /. Prą...

  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 679 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy.Dogodny dojazd od ulicy Żytniej z Międzyborowa lub od strony Jaktorowa.Bard...

  • Wyjątkowa działka w Owczarni

    Książenice

    • 790 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na granicy Owczarni i Książenic Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m2, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej...

  • Działka Pruszków ul. Ożarowska

    Pruszków » ul. Ożarowska

    • 700 000 zł cena
    • 1 759 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5.Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu....

  • Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • Działka budowlana po mulczowaniu  w Grądach
    1 / 16
    Działka budowlana po mulczowaniu w Grądach

    Grądy

    • 254 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej na sprzedaż! Ta nowość na rynku została starannie przygotowana . Teren jest bezpośrednio po mulczowaniu i stanowi niesamowitą o...

  • Dom ławy

    Ławy

    • 395 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż część domu w m. Ławy wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, holu. Możliwość adaptacji poddasza na cele mie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 50 m2, w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Orzeszkowej, usytuowany na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku, wybudowanym z cegły...

  • Lokal Milanówek

    Milanówek

    • 7 000 000 zł cena
    • 2 965 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja dla inwestorów! Na sprzedaż duży budynek handlowo-usługowy w Milanówku. Obiekt z lat 70. Do odświeżenia co daje pełną swobodę w aranżacji i dostosowaniu do własnyc...

  • Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola

    Musuły

    • 599 000 zł cena
    • 1 973 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Musuły piękna działka budowlana na granicy z lasem na sprzedaż. Działka o powierzchni 1973 m2 szerokość działki od frontu 96 m. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną,...

  • 1 / 2
    Działka w malowniczej miejscowości Łady

    Łady

    • 960 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 1080m2 lub 1200m2, przybliżone wymiary 24mx45m.To świetne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miasta i zgiełku. W o...

  • Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja
    1 / 2
    Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja

    Żółwin

    • 575 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada dostęp do wszystkich mediów w drodze. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bli...

  • Działka usługowa Osowiec gm. Żabia Wola
    Działka usługowa Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 2 040 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Położona w Osowcu gm. Żabia Wola działka usługowa o powierzchni 6800m. Z bezpośrednim zjazdem z drogi lokalnej biegnącej równolegle do S8 około 25 km od wjazdu na obwodnicę Warsza...

  • Działka budowlana Błonie Bramki
    1 / 6
    Działka budowlana Błonie Bramki

    Błonie

    • 300 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzen...

  • Działka budowlana Żabia Wola Jastrzębnik
    1 / 5
    Działka budowlana Żabia Wola Jastrzębnik

    Żabia Wola

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane w bliskiej odległości od Warszawy od Warszawy - na sprzedaż. Jastrzębnik miejscowość w gminie Żabia Wola, położona w odległości 27 km od centrum...

  • działka -8 segmentów z pozwoleniem

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 590 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 951 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka o powierzchni 1600 m2 usytuowana w pobliżu ulicy Reymonta.Wg decyzji pozwolenia na budowę na działce można zrealizować 8 segmentów - każdy z dostępem do...

  • Działka budowlana Żabia Wola Zaręby
    1 / 2
    Działka budowlana Żabia Wola Zaręby

    Żabia Wola

    • 285 000 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zaręby piękna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1487m2 i wymiarach 30x50, w kształcie regularnego prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i ok....

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • Bezczynszowe 4 pokoje z prywatnym ogródkiem 135m2

    Piastów » ul. Bohaterów Wolności

    • 830 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie dwie r...