• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 235)
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Franciszka Klimczaka

    Warszawa » Wilanów » ul. Klimczaka

    • 1 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dla wymagających - design, cisza i ponadczasowa jakość | WilanówWyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 80,4 m², położony w prestiżowej części Mi...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 34 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 14 726 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 173,32 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okoli...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 1 032 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel. [te...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Pełczyńskiego

    • 5 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńsk...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 52 955 zł cena
    • 623 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 623 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 15 943 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany  Bielany, Sokratesa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Sokratesa

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duza 35 metrowa kawalerka położona w apartamentowcu na Bielanach na ul. Sokratesa 5. Mieszkanie urządzone, wyposażone, z bardzo dużym balkonem. Bardzo dobra lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe o metrażu 45 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane w Warszawie dzielnicy Bielany, ul. Gen. Klemensa Stanisława Rudnicki...

  • Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński
    Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński

    Warszawa

    • 3 678 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 16 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w  pobliżu Parku Młocińskiego....

  • Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End
    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End Jeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to właśnie je znalazłeś. Nowe...

  • Prestige&Lokalizacja&Ochrona 24/7
    1 / 10
    Prestige&Lokalizacja&Ochrona 24/7

    Warszawa

    • 12 400 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia luksusowo wykończony apartament w sercu warszawskiego Powiśla na prestiżowym osiedlu Menolly. Apartament jest klimatyzowany, luksusowo wykończony i bardzo funkcjonaln...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 15
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 11 178 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia pr...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 12
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 3 523 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęci...

  • Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy
    1 / 16
    Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy

    Warszawa

    • 16 742 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia...

  • Dom centrum Piaseczna. Do mieszkania lub pod działalność
    1 / 10
    Dom centrum Piaseczna. Do mieszkania lub pod działalność

    Piaseczno

    • 1 599 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 7 335 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    AGENCJOM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJĘ! Dom wolnostojący o pow. całkowitej 218 m2,na działce 487 m2. Dom wybudowany w latach 90 - tych techniką tradycyjną ( cegła), zlokalizowany w cent...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 16
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 5 934 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Dostep24h,recepcja,ochrona,parking,widne,wys.3m
    1 / 15
    Dostep24h,recepcja,ochrona,parking,widne,wys.3m

    Warszawa

    • 7 047 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Wynajmę kawalerkę na Woli
    1 / 15
    Wynajmę kawalerkę na Woli

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam Do wynajęcia kawalerka na Woli Ul. Sokołowska parter 30 m2 kuchnia osobno umeblowana kuchenka dwupalnikowa ,lodówka ,pralka ,natrysk po malowaniu blisko metro Płocka Młynów ,...