• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 235)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 855 € cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 45 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 2 145 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wawer ul. Włókiennicza

    Warszawa » Wawer » ul. Włókiennicza

    • 4 760 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 170 m2 na poziomie -1 budynku biurowo-magazynowego w warszawskim Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 6 208 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.49,66 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krucza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krucza

    • 1 680 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.28m2, na 6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Kruczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 3 060 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowe biuro o pow. 40,80 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 2 514 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,68 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 6 578 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 119,60 m2 na parterze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 840 € cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Moduł biurowy o pow. 84,10 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencj...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 1 860 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.31 m2, na 5 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wawer ul. Włókiennicza

    Warszawa » Wawer » ul. Włókiennicza

    • 1 820 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 3 894 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 55,64 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 2 250 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30 m2 do wynajęcia na 5 piętrze ,w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie niedaleko Placu Zawiszy i Grójeckiej, poleca Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 4 304 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,43 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 3 816 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 54,52 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 2 060 € cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 103 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krucza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krucza

    • 8 352 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.116 m2, na6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Kruczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 627 € cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.33 m2 na 11 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 540 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krucza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krucza

    • 11 250 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.150 m2, na6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Kruczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...