• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gądki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 235)
  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 18 915 € cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1112,70 m2 na parterze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 546 € cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 620,40 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 6 288 zł cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 393m2 na 7 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Słomińskiego i Centrum Handlowego Arkadia, poleca Agencja Nie...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 5 355 € cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 315 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 34 780 € cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 2045,90 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 39 596 € cena
    • 2 329 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.2329,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 548 € cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 620,50 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 15 666 € cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 921,57 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe

    Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 18 630 € cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1095,90 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English
    1 / 9

    Nowe

    Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w pięknej kamienicy na Powiślu w 4 pokojowym cichym mieszkaniu w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane ROZKŁAD Mieszkanie o powierzchni 67 m2...

  • stacja metra, tramwaje, autobusy, WKD
    1 / 7

    Nowe

    stacja metra, tramwaje, autobusy, WKD

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem słoneczne (od strony południowej), przestronne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kolejowej (19 Dzielnica). Doskonała lokalizacja:...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 54 762 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1292 m2 w Śródmieściu na 2 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Konstytucji

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Konstytucji

    Warszawa

    • 7 506 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 88,77 m2 na 1 piętrze kameralnej kamienicy usługowo-biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Konstytucji, poleca Agencja Ni...

  • Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie
    1 / 9

    Nowe

    Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie

    Adamowizna

    • 8 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 168m2, zlokalizowany w Adamowiźnie, gmina Grodzisk Mazowiecki. Budynek parterowy z 2025 rok...

  • Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji

    Nowe

    Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 24 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia 64,76 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze, w 6-piętrowej w kam...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła, Armii Krajowej

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa Wesoła, Armii Krajowej

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • parter

    Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 42248

  • Dom Łomianki, Centralne

    Nowe

    Dom Łomianki, Centralne

    Łomianki

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA INWESTYCJA W ŁOMIANKACH CENTRALNYCH. IDEALNA LOKALIZACJA -  PEŁNA INFRASTRUKTURA I ZIELEŃ METRO MŁOCINY - 10 MIN. BEZ PROWIZJI i PCC Segment skrajny, ogrodzona posesja z wła...

  • Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - Stare Miasto | widok na Wisłę | 56 m²

    Nowe

    Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - Stare Miasto | widok na Wisłę |...

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy ul. Krzywe Koło - w ścisłym centrum warszawskiej Starówki. Oferta wyróżnia się połączeniem trze...

  • ✅Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę✅
    1 / 10

    Nowe

    ✅Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę✅

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nietuzinkowa kawalerka z widokiem na Wał Wiślany. Do wynajęcia unikalna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,3 m2 położona przy ul. Nowodworskiej tuż pr...

  • ŁADNA KAWALERKA NA ŻOLIBORZU BLISKO METRA

    Nowe

    ŁADNA KAWALERKA NA ŻOLIBORZU BLISKO METRA

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajęcia śliczna kawalerka, przy Metrze. Kawalerka jest słoneczna, zadbana, czysta, wszy...