• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 235)
  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 402 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.28 m2 na...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 187 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na parterze...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 371 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.31,50 m2 na 3 pięt...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 755 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.26 m2 na niskim pa...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 16 743 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.135 m2 na niskim p...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 281 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 1 piętrze...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 889 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 3 piętrze...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 1 907 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na niskim pa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 4 875 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.46 m2 na niskim pa...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Królowej Marysieńki

    Warszawa » Wilanów » ul. Marysieńki

    • 5 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.60 m2 na parterze domu jednorodzinnego na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Królowej Marysieńki poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 568 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.24 m2 na 3 piętrze...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 187 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 967 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.28 m2 na niskim pa...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 7 898 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 65 m2 na 1 piętrz...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 524 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.29 m2 na...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 4 045 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.37,80 m2 na 3 pięt...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 955 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 5 246 € cena
    • 308 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 308,60 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Mieszkanie 51,75 m2, 2 pokoje, KABATY, METRO

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembego

    • 820 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Kabatach, ul. Stefana Dembego. Lokal znajduje się na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku pokrytym termoizolacją...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 13 354 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134,83 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości...