• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 235)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 37 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonał...

  • ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅
    1 / 12

    Nowe

    ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅

    Ożarów Mazowiecki

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowane przez architekta wnętrz i urządzone w stylu skandynawskim o powierzchni 43m². T...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, Śródmieście Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana P...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 25 007 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 295 m2 na parterze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Świętokrzyskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m
    1 / 11

    Nowe

    DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m

    Warszawa

    • 946 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Zdjęcia pokazują wizual...

  • Zabudowa pod bliźniaki, MPZP
    1 / 9

    Nowe

    Zabudowa pod bliźniaki, MPZP

    Leszno

    • 1 600 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIE POBIERAM WYNAGRODZENIA OD STRONY KUPUJĄCEJ !!! Lokalizacja: Leszno, powiat warszawski-zachodni Niezabudowany grunt z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (b...

  • Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy
    1 / 14

    Nowe

    Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,06 m² na 2 piętrze w kamienicy z lat 60-ych przy Al.Niepodległości, 150 m od stacji metra Wierzbno. ---------------------- OPIS MIESZKA...

  • Studio z dostępem do ogrodu, blisko SWPS - Paca 10
    1 / 10

    Nowe

    Studio z dostępem do ogrodu, blisko SWPS - Paca 10

    Warszawa

    • 1 870 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTEPNE OD 2026-05-15! Do wynajęcia mini kawalerka w zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z ogrodem przy ul. Ludwika Michała Paca w Warszawie . -Nieruchomość- Usyt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ENG & RU below Do wynajęcia  nowoczesne mieszkanie - ul. Jurajska 4, Ursynów Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m², . Lokal posiada dodatkowo umeblowany t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 50 481 zł cena
    • 1 191 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1191 m2 w Śródmieściu na 1 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska
    1 / 13

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu....

  • Piwnica,bez windy,dostęp24h,ochrona,strefa dostaw
    1 / 13

    Nowe

    Piwnica,bez windy,dostęp24h,ochrona,strefa dostaw

    Warszawa

    • 501 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Kontakt w sprawie oferty Rafał [tel] Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 8 m 2 ,w piwnicy na poziomie -1 piętrze w zespole budynków b...

  • Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja
    1 / 15

    Nowe

    Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja

    Warszawa

    • 3 783 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji ! Do wynajęcia powierzchnia biurowa pow. ok 52 m2 na terenie Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej ....

  • Winda towarowa,rampa,dosstęp24h,recepcja,ochrona
    1 / 15

    Nowe

    Winda towarowa,rampa,dosstęp24h,recepcja,ochrona

    Warszawa

    • 13 202 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Niższa cena 65 zł /m 2 / netto z ogrzewaniem plus energia elektryczna wg licznika i zużycia . Do wyna...

  • Dostep24h,recepcja,ochrona,parking,widne,wys.3m
    1 / 16

    Nowe

    Dostep24h,recepcja,ochrona,parking,widne,wys.3m

    Warszawa

    • 1 553 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 20 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie .,Sielcach . Bar...

  • Metro Centrum,recepcja,dostęp24h,recepcja,parking
    1 / 16

    Nowe

    Metro Centrum,recepcja,dostęp24h,recepcja,parking

    Warszawa

    • 3 367 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia powierzchnia ok 37 m 2 , dwa pokoje (jeden przejściowy ) , w budynku biurowym , w ścisłym...

  • Dostęp 24h,ochrona , budynek pofabryczny ,wys 3 m
    1 / 9

    Nowe

    Dostęp 24h,ochrona , budynek pofabryczny ,wys 3 m

    Warszawa

    • 1 482 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19 m 2 , w obiekcie komercyjnym , biurowo - usługowym na Mokotowie .(Siel...

  • Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja
    1 / 16

    Nowe

    Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja

    Warszawa

    • 15 283 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał 60524432 Do wynajęcia powierzchnia ok 210 m 2 na Mokotowie ,rejon ulicy Gagarina , Czerniakowskiej i Chełmskiej...

  • OFERTY ZAGRANICZNE Hiszpania i Cypr

    Warszawa

    • 842 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości