• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 235)
  • Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji

    Warszawa

    • 545 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie 34,6 m² w sercu Nowej Pragi – gotowa inwestycja lub komfortowe "M" do zamieszkania od zaraz. Ta urokliwa kawalerka...

  • Skosy,widne,recepcja,dostęp24h,parking,winda
    1 / 16
    Skosy,widne,recepcja,dostęp24h,parking,winda

    Warszawa

    • 4 044 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia pr...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 56 673 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1031 m2 na 7 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 16 380 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 298 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 17 315 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 315m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła

    Warszawa

    • 55 573 zł cena
    • 1 011 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1011 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Wys.4,5m, otwarte przestrzenie, była fabryka,24h,
    1 / 15
    Wys.4,5m, otwarte przestrzenie, była fabryka,24h,

    Warszawa

    • 3 543 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Do wynajęcia biuro o pow. ok 55 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach . Dobra propo...

  • 3 pokojowy apartament, Stare Włochy, od zaraz
    1 / 16
    3 pokojowy apartament, Stare Włochy, od zaraz

    Warszawa

    • 1 308 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 20 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych w harmo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chrzanów
    Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chr...

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 19 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - Powierzchnia: 26 m² -...

  • Studio fotograficzne,cyklorama, dostęp24h,1 piętro
    1 / 11
    Studio fotograficzne,cyklorama, dostęp24h,1 piętro

    Warszawa

    • 3 325 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia otwarta przestrzeń , biuro o powierzchni ok 55 m 2 na terenie obiektu magazynowego na Bielanach . W lokalu prowadzona...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 3 453 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.59,54 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 18 125 € cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1250 m2 na Mokotowie, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nie...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 1 800 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 7 163 € cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 551 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 10 382 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 179 m2, na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 6 084 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 104,90 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 300 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 2 247 € cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.155m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 75 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 2-4 osób na bliskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 390 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10 osób, na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nierucho...