• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stary Gołębin
  • Piastów +20 km
  • Przerzeczyn-Zdrój
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 235)
  • Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon
    1 / 11
    Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon

    Warszawa

    • 412 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W świetnej lokalizacji kawalerka - Stara Ochota, z dużym balkonem, ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, w pobliżu przystanki tramwajowe oraz autobusowe. OFERTA BEZPOŚREDNIA BE...

  • Apartament, 96 mkw, garaż, Śródmieście
    1 / 16
    Apartament, 96 mkw, garaż, Śródmieście

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 11 piętro

    I speak  English, so please dont hesitate to get in touch with me. Na wynajem elegancki apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany przy ul. Bagno 2 w samym sercu miast...

  • Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remoncie
    Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remon...

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie po remoncie w centrum Warszawy, ale jednocześnie w cichej okolicy. Dwa pokoje na Powiślu przy parku Sapera oraz Marszałka Rydza – Śmigłego. Do Bu...

  • 2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego
    1 / 15
    2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,49 m², położone na 3. piętrze niskiego budynku z cegły z 1950 roku przy ul. Dąbrowskiego 81A na Starym Mokotowie. L...

  • Luksusowy apartament z loggią blisko Metra
    Luksusowy apartament z loggią blisko Metra

    Warszawa

    • 2 150 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 26 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Luksusowy, designerski apartament z pełnym wyposażeniem, loggią, komórką lokatorską i miejscem parkingowym Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,7 m² z przeszkloną logg...

  • BEZPOŚRENIO Wygodna kawalerka na Saskiej Kępie
    1 / 12
    BEZPOŚRENIO Wygodna kawalerka na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z podstawowym wyposażeniem. Pokój z an...

  • RAKOWIECKA - BLISKOŚĆ CENTRUM PRZY METRZE - NA BIURO
    1 / 15
    RAKOWIECKA - BLISKOŚĆ CENTRUM PRZY METRZE - NA BIURO

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal bardzo cichy, dyskretny, w spokojnej okolicy Starego Mokotowa. Budynek wykończony w wysokim standardzie, położony w doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicą Rakowiecką i Bruna,...

  • Duże przestronne mieszkanie Piaseczno
    1 / 15
    Duże przestronne mieszkanie Piaseczno

    Piaseczno

    • 968 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,25 m², zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Jarząbka, na 9. piętrze nowoczesnego, 12-piętrowego apartamentowca z wi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz
    2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu metra Rondo ONZ. 38m2 - mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Położone na 5 piętrze...

  • WYNAJMĘ Dom w zabudowie bliźniaczej - BEZPOŚREDNIO
    1 / 16
    WYNAJMĘ Dom w zabudowie bliźniaczej - BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 8 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej. Dom gotowy do wprowadzenia, odświeżony. Parter to: salon z dużym aneksem kuchennym, osobny pokój np. na biuro, łazienka z prysznic...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul.

    Warszawa » Praga-Południe

    • 5 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 mkw położone na skraju dzielnicy Wawer oraz dzielnicy Praga Południe. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) bu...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 175 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 23 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m², zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie of...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 080 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 080 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 080 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 4 560 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 949 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia w Centrum, na 11 piętrze nowoczesnym biurowcu w Śródmieściu, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 4 560 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane dla 2 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 3 040 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wincentego Witosa

    Warszawa » Mokotów » al. Witosa

    • 1 835 € cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 51 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Pro...