• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wysiołek Luborzycki
  • Piastów +20 km
  • Stradomia Wierzchnia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 239)
  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 363 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30,30 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Łukowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Łukowska

    • 650 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w świetnej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość składa si...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 688 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 37,53 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 4 584 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.58,11 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 850 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10,63 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 4 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 3 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), c...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 2 574 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 310 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 16,38 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Mokotów 3 pokoje 73 m² balkon garaż 2018

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 1 400 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamentowc...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wincentego Witosa

    Warszawa » Mokotów » al. Witosa

    • 6 299 € cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 102 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: studio nagrań o pow.62,99m2 na poziomie -1 w budynku użytkowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Grodzisk ul. Głębocka

    Warszawa » Białołęka » ul. Głębocka

    • 749 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ m...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służewiec

    Warszawa » Mokotów

    • 9 840 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowo -usługowa ok. 183 m2. Lokal położony na wysokim parterze. - wysokość 3-4.3m - okna od wschodu i zachodu - ochrona i dostęp 24/7 - rampa rozładunko...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służewiec

    Warszawa » Mokotów

    • 9 225 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal magazynowo - usługowy o pow.225 m2, Służewiec. Magazyn - parter, poziom 0. Wysokość 6 - 8m. Ochrona i dostęp 24/7. Brak ogrzewania i dostępu do wody (ew. podłączenie...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 7 920 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa (sklep internetowy) 360 m2. Pierwsze piętro w budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Wysokość 2,80 m, klimatyzacja. Dodatkowo na drugim pięt...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów, Służewiec

    Warszawa » Mokotów

    • 4 200 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowo - usługowa 88m2. 3 połączone ze sobą pomieszczenia, 1 główne wejście z korytarza: - 50.5m2, 16.5m2, 21m2. - 1 piętro - wysokość 3.5 - 4.3m - okn...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 629 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, ŚródmieścieNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana Paw...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 451 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.61,28 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 31 608 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.1053,63 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, po...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Konstruktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 31 250 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 25 osób na 4 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej poleca Agencja Nieruch...