• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żabin
  • Borki Siedleckie
  • Bałamutowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 922)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 4 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze (wi...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 13 088 zł cena
    • 409 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 409 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 24 263 zł cena
    • 679 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.679,99 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 7 123 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.122,82 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Stokłosy ul. Al. Komisji Edukacji Na...

    Warszawa » Ursynów » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 940 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż mieszkania 50,31 m2, 2 pokoje w tym salon 17,5 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia 11,5 m2, osobna widna kuchnia 8,5 m2, łazienka z WC 4,5 m2, oraz przedpokój 9 m2 zabudowa...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 15 486 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 267 m2, na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Okocimska

    Warszawa » Wola » ul. Okocimska

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,14 m², położonego przy ul. Okocimskiej na warszawskiej Woli, zaledwie 150 m od stacji metra Księcia Ja...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 8 381 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 144,50 m2, na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego
    Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie 60 m2 w budynku z cegły w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy na pograniczu Woli i Śródmieścia w ok. Fabryki Norblina i metro Rondo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza
    Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z 2007 r. tuż przy metrze Księcia Janusza w paki...

  • Lokal użytkowy Warszawa Bielany, Wólczyńska
    Lokal użytkowy Warszawa Bielany, Wólczyńska

    Warszawa

    • 100 880 zł cena
    • 4 941 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo+ produkcyjna o pow.4941 m2 w hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego. poleca Agencja Nie...

  • Kawalerka Marysin Wawerski
    1 / 3
    Kawalerka Marysin Wawerski

    Warszawa

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie w domku ogrodowym o powierzchni ok.25 m2; składa się z pokoju z kuchnią i łazienki. W łazience jest kabina prysznicowa oraz pralka automatyczna. W pokoju jest wersalka d...

  • Apartament - Brzozowy Park - Józefosław
    1 / 16
    Apartament - Brzozowy Park - Józefosław

    Józefosław

    • 1 328 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 104,05 m², położony na cenionym osiedlu Brzozowy Park przy ul. Ogrodowej 8 w Józefosławiu. Nieruchomość stanowi dos...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów

    Warszawa

    • 43 500 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ursynów, do wynajęcia samodzielny budynek biurowo magazynowy. Położony w pobliżu węzła południowej obwodnicy Warszawy, ul. Puławskiej. Powierzchnia całkowita budynku:...

  • ✅Zobacz Przestronny apartament przy metrze Bemowo✅
    ✅Zobacz Przestronny apartament przy metrze Bemowo✅

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne i jasne 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie – 43 m², duży balkon, metro tuż obok! Marzysz o wygodnym, stylowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To miejsce łączy nowoczesn...

  • Lokal użytkowy Warszawa Bielany, Wólczyńska
    Lokal użytkowy Warszawa Bielany, Wólczyńska

    Warszawa

    • 41 345 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- produkcyjna o pow.1800 m2 w hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego. poleca Property Of...

  • Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie
    1 / 7
    Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 847 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone na 2-piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku. Nieruchomością zarządza sprawnie działająca spółdzielnia, co znajduje odzwierciedlenie w dobrej organizacji i z...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym
    1 / 11
    Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym

    Warszawa

    • 1 000 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Pawła Maślanki – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, V Wydzi...

  • Dom z potencjałem  202,17 m²garażdziałka 490 m²
    Dom z potencjałem 202,17 m²garażdziałka 490 m²

    Pruszków

    • 1 999 999 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem 202,17 m² garaż działka 490 m² Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m², usytuowany na działce o powierzchni 490 m², z wo...

  • Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka
    1 / 13
    Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Funkcjonalna kawalerka z balkonem na Ursynowie – przestrzeń, która łączy wygodę życia i świetną lokalizację. Jeśli szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, j...