• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 922)
  • Gocław 2pokoje przy Promenadzie garderoba klima
    1 / 15
    Gocław 2pokoje przy Promenadzie garderoba klima

    Warszawa

    • 4 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Warszawa Praga Południe / Gocław 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie bezpośrednio przy C.H. Promenada *** NOWY BUDYNEK 2020r / winda / garaż w cenie / czynsz w ce...

  • Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska
    Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej.  Do...

  • Przestronny apartament 145 m² z potencjałem!
    Przestronny apartament 145 m² z potencjałem!

    Warszawa

    • 2 250 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 15 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowa oferta na Ursynowie - 145 m² przestrzeni, wygody i możliwości! Na sprzedaż funkcjonalny apartament o łącznej powierzchni 145 m², oryginalnie utworzony z dwóch sąsiadujący...

  • Warszawa Bemowo, ul. Kossutha
    Warszawa Bemowo, ul. Kossutha

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 7 piętro

    Rewelacyjne mieszkanie 75,4 m2 na wynajem z dużym balkonem i komórką lokatorską w cenie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 4 pokojowego mieszkania, położone...

  • 2-pokojowe 43 m² , balkon, strefa relaksu na dachu
    2-pokojowe 43 m² , balkon, strefa relaksu na dachu

    Pruszków

    • 608 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfort...

  • Targówek 46m2 atrakcyjna cena!
    Targówek 46m2 atrakcyjna cena!

    Warszawa

    • 535 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Ze względu na liczne pytania informuję, że ZAKUP MIESZKANIA NA KREDYT JEST MOŻLIWY. Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe, przestronne ponad 46-cio metrowe mieszkanie w Warszawie, dziel...

  • Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!
    Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!

    Warszawa

    • 1 800 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem na Bemowie przestrzeń, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 zlokalizowany przy ul. Gabriela na warszawskim...

  • Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Włochy/Ochota
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Włochy/Ochota

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia lub częściowego remontu położone na granicy Włoch i Ochoty, przy Alei Dwudziestolatków. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 649 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • BEZPOŚREDNIO Kawalerka 25m2, centrum Warszawy, Winda, Balkon
    BEZPOŚREDNIO Kawalerka 25m2, centrum Warszawy, Winda, Balkon

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    ul. GIBALSKIEGO BEZPOSREDNIO od wlascicieli duza nowoczesna kawalerka z balkonem, idealna dla singla lub mlodej pary, 500m do centrum handlowego KLIF, w pełni umeblowana, ustawna,...

  • 102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!
    102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!

    Zgorzała

    • 999 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł. (*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli) Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wp...

  • Wygodne 35 m²  - 2 pokoje, wynajem, Herbu Oksza!
    Wygodne 35 m² - 2 pokoje, wynajem, Herbu Oksza!

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i dostęp do bogatej infra...

  • Rozkładowe 3  pok.z loggią i osobna kuchnią
    Rozkładowe 3 pok.z loggią i osobna kuchnią

    Warszawa

    • 770 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,7 m² + piwnica gotowe do zamieszkania  Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m² z dodatkową piwnicą 1,22 m². Lokal...

  • 2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.
    1 / 2
    2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.

    Brwinów

    • 539 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na kameralnym osiedlu Sochacze...

  • wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana
    wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana

    Łomianki

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 90 m² z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek w bezpośred...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia
    Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia

    Kiełpin

    • 1 230 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Ten dom w zabudowie bliźniaczej położony jest zaledwie  20 km od PKiN w Warszawie, w Kiełpinie koło Łomianek.  Salon z wyjściem na...

  • Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą  Milanówek
    Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą Milanówek

    Milanówek

    • 4 190 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w naszym biurze! Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem,  oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestr...

  • Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów
    Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów

    Feliksów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na dużej działce, Feliksów, gmina Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Feliksów, w gminie Sochaczew (wo...

  • 2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola
    2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m² Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m²,...

  • segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoła
    segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoł...

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 7 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny segment w Wesołej - Starej Miłosnej z ok. 2004 roku z dużym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 232 m2, działka 184 m2, z ogródkiem, tuż przy Mazowiecki...