• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 922)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Włochy ul. Krakowiaków

    Warszawa » Włochy » os. Krakowiaków

    • 683 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 10,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 815 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na warszawskim Śródmieściu na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 415 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34,50 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury. poleca Agencj...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Gen. Leopolda Okulickiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Okulickiego

    • 649 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    !! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10m2 na warszawskiej Pradze - Południe. ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Potencjał inwestyc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 4 834 € cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.293 m2 na warszawskiej Ochocie, na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 815 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do wynajęcia w Śródmieściu na 11 piętrze nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 349 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do wynajęcia na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieru...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 8 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 489 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w OKOLICACH ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 200 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 5 m2 na poziomie przyziemia w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 272 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia; 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 32,46 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury. po...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 11 800 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 236 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury....

  • Cicha kawalerka Graniczna 4 (centrum) 14 piętro od zaraz , widok na Park Mirowski (speak Englisch)
    Cicha kawalerka Graniczna 4 (centrum) 14 piętro od zaraz , widok...

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Fajna kawalerka do wynajęcia od zaraz w samym centrum Warszawy ul. Graniczna 4. W pełni wyposażona w niezbędny sprzęt. 14 piętro , widok na Park Mirowski. Depozyt w wysokości jedne...

  • WIRTUALNE BIURO - WARSZAWA MOKOTÓW
    WIRTUALNE BIURO - WARSZAWA MOKOTÓW

    Warszawa

    • 549 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MBIURO - największa sieć wirtualnych biur w Polsce, świadcząca usługi dla biznesu już od 19 lat oferuje wynajem wirtualnego biura w Warszawie oraz innych miastach w całej Polsce. P...

  • Przytulna kawalerka blisko Wola Park- Szulborska 6
    1 / 8
    Przytulna kawalerka blisko Wola Park- Szulborska 6

    Warszawa

    • 1 760 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia cicha kawalerka przy ul. Szulborskiej 6 w Warszawie. -Nieruchomość- Powierzchnia 17,30 m2. 4 piętro z 4. W budynku wymieniono wszystkie instalacje, blok...

  • Mieszkanie trzypokojowe dzielnica Włochy
    1 / 13
    Mieszkanie trzypokojowe dzielnica Włochy

    Warszawa

    • 1 100 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 10 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Przed Państwem niezwykła oferta mieszkanie o charakterze apartamentu, które łączy w sobie zalety kameralnej wspólnoty, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz ogromnej przestrzeni...

  • Komfortowe 3 pokoje Ursus przy planowanym parku
    1 / 16
    Komfortowe 3 pokoje Ursus przy planowanym parku

    Warszawa

    • 1 080 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż bezpośrednia, proszę agentów o niekontaktowanie się. Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m² w bezpośrednim sąsiedztwie planowane...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka

    Warszawa

    • 7 729 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.110 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Mokotów: 2 pokoje po remoncie, balkon, parking
    Mokotów: 2 pokoje po remoncie, balkon, parking

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,5 m2, położone na 7. piętrze w zadbanym bloku z dwiema windami, przy ul. Bełdan w Warszawie (d...

  • Dwa pokoje z widną kuchnią! Przy muzeum Pawiak
    1 / 4
    Dwa pokoje z widną kuchnią! Przy muzeum Pawiak

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie 40 m² – ul. Dzielna (Śródmieście), tuż przy Muzeum Więzienia Pawiak i muzeum POLIN...

  • Ursus, ul. Dąbka: 3 pokoje | 15 min do Centrum
    1 / 2
    Ursus, ul. Dąbka: 3 pokoje | 15 min do Centrum

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwupiętrowego budynku z 1952 roku. Ekspozycja okien na trzy strony świata, dzięki temu wnętrza są doskonale doświetlone o każdej porze...