• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnawa Dolna
  • Pobiedna
  • Choroszcz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 922)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Stanisława Małachowskiego
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Stanisł...

    Warszawa

    • 47 150 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWY | PARTER | 344 m² (brutto) Prestiżowy lokal usługowo-handlowy na parterze przy Plac Małachowskiego - serce Warszawy! Powierzchnia: 344 m² (brutto) Lokali...

  • Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość
    1 / 15
    Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość

    Warszawa

    • 2 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony jest w prestiżowej dzielnicy Radość, słynącej z pięknych domów, starodrzewia i otaczających ją lasów, a jego wyjątkowy charakter podkreśla bliskość natury — malownicza...

  • Mieszkanie z widokiem na Park Botewa
    1 / 11
    Mieszkanie z widokiem na Park Botewa

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 53m.kw. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w zadbanym budynku z 2000 roku, z alejkami spacero...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Czerniakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Czerniakowska

    Warszawa

    • 13 703 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 223 m2 na warszawskim Mokotowie, na 5 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka

    Warszawa

    • 25 366 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.361 m2 na warszawskiej Ochocie, na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja nieruchomości Property Of...

  • Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca  WKD.
    Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca WKD.

    Pruszków

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament 3 pokojowy blisko kolejki WKD w WM Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia...

  • Przestronne przytulne mieszkanie 4-pokojowe Ochota
    Przestronne przytulne mieszkanie 4-pokojowe Ochota

    Warszawa

    • 960 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam na prezentację w niedzielę 10.05.2026 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym indywidualnej godziny. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalnie urządzone mieszkanie położon...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, pl. Artura Zawiszy
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, pl. Artura Zawiszy

    Warszawa

    • 21 081 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.300 m2 na 13 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach Placu Zawiszy, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka

    Warszawa

    • 10 540 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.150 m2 na warszawskiej Ochocie, na 20 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka

    Warszawa

    • 33 589 zł cena
    • 478 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.478m2 na warszawskiej Ochocie, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Czerniakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Czerniakowska

    Warszawa

    • 17 303 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo- biurowy o pow. 239 m2 na warszawskim Mokotowie, na parterze budynku biurowego w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, pl. Artura Zawiszy
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, pl. Artura Zawiszy

    Warszawa

    • 35 135 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.500 m2 na 16 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH Placu Zawiszy, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 1 049 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 13 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!3-pokojowe mieszkanie z loggią| Praga PołudnieMieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod...

  • Segment skrajny z ogrodem | Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Czeremchowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o charakterze skrajnego segmentu, położony przy ul. Czeremchowej w Grodzisku Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szuk...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    200 metrów od stacji Metro Bemowo. Nowo wybudowany apartamentowiec w fantastycznej lokalizacji. Mistrzowsko zaprojektowany apartament o powierzchni 44,23m2 i wysokości 2...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. rondo Stefana Starzyńskiego

    Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 1 421 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Property Office (tel. [tel], ma...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 7 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalny apartament o powierzchni 74m2 na 3.piętrze na Woli w 19.dzielnicy. Luksusowy nowoczesny apartament wykończony z najwyższej jakości materiałów.Atuty nieruc...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w biznesowym centrum Warszawy - ul. CybernetykiOferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w nowoczesnym budynku z 2016 r., w...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Rozbrat

    Warszawa » Śródmieście » ul. Rozbrat

    • 8 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Rozbrat. Mieszkanie położone jest w zielonej i spokojnej okolicy, łączącej spokój z bliskością centrum.Na powierzchnię składają...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Międzyborska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Międzyborska

    • 525 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż ustawna i dobrze doświetlona kawalerka o pow. 32 m², zlokalizowana w sercu Gocławia przy ul. Międzyborskiej 19. Dzięki przemyślanemu układowi oraz południowo-zachodniej...