• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 441 077 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 528 135 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Miłomłyn

    • 150 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 70m Kruszwica z wyposażeniem
    1 / 9
    Mieszkanie 70m Kruszwica z wyposażeniem

    Kruszwica

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 259 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking
    1 / 7
    2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking

    Jabłonna

    • 620 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 698 427 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Żory rynek pierwotny

    Żory

    • 869 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż! Piękny apartament dwupoziomowy wraz z garażem i miejscem postojowym Spełnij swoje marzenie o nowym mieszkaniu JUŻ DZIŚ ! Oferujemy Pańs...

  • Mieszkanie Popowo Kościelne

    Popowo Kościelne

    • 132 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM Os. Piastowskie, Popowo Kościelne Gmina Mieścisko. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie własnościowe w stanie do re...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rokitki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lądek-Zdrój

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemków

    • 150 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 4 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia ładne mieszkanie przy ul. Tamka 37 na Powiślu. Ciche mieszkanie o powierzchni ok. 42 m, w skład którego wchodzi: Salon z aneksem kuchennym o łącznej powier...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 335 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Michałowice

    • 656 040 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 759 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 590 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 29 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnów

    • 239 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 530 862 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 559 935 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości