• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 420 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !
    1 / 7
    Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !

    Sztutowo

    • 386 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 343 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 359 777 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 14 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 586 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Rumia! Dobra cena i dobra lokalizacja
    1 / 4
    Rumia! Dobra cena i dobra lokalizacja

    Rumia

    • 282 668 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Zainwestuj w mieszkanie blisko morza
    1 / 7
    Zainwestuj w mieszkanie blisko morza

    Sztutowo

    • 315 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 782 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrowice

    • 600 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 279 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,97m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie bez junkersa, dwustronne, ciepłe, składa się...

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 472 464 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • KAWALERKA 19,9 m2 + pom. gosp. blisko Chełmży !
    1 / 9
    KAWALERKA 19,9 m2 + pom. gosp. blisko Chełmży !

    Zegartowice

    • 129 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 5 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 473 718 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 668 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 474 104 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zgorzelec

    • 199 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Sopocki unikat przy plaży z windą
    1 / 20
    Sopocki unikat przy plaży z windą

    Sopot » Dolny Sopot

    • 2 200 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 26 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PremiumState
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 373 610 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 591 668 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 370 064 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 492 603 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości