• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • 4 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    4 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 662 728 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bystrzyca Kłodzka

    • 239 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • atrakcyjna inwestycja w centrum Torunia
    1 / 6
    atrakcyjna inwestycja w centrum Torunia

    Toruń

    • 565 636 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świnoujście

    • 650 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 29 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 589 317 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 507 472 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 5
    4 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 743 979 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie w Bolszewie, niskie koszty
    1 / 13
    2-pokojowe mieszkanie w Bolszewie, niskie koszty

    Bolszewo

    • 339 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 509 058 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 089 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 17 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • apartament inwestycyjny w centrum Torunia
    1 / 6
    apartament inwestycyjny w centrum Torunia

    Toruń

    • 456 547 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 507 869 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 pokój, kawalerka, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    1 pokój, kawalerka, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 246 447 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 Pokoje przy plaży
    1 / 10
    3 Pokoje przy plaży

    Sopot

    • 1 280 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 22 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 475 938 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń
    1 / 20
    2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń

    Kolbudy

    • 435 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • WYSOKIE RABATY, NOWA CENA, 2 POKOJE  Z BALKONEM
    1 / 7
    WYSOKIE RABATY, NOWA CENA, 2 POKOJE Z BALKONEM

    Sosnowiec

    • 333 632 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zawidów

    • 95 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 1 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI-GOŁĘBIOWSCY
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Toruń » Chełmińskie

    • 245 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 10 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 368 291 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości