• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • NOWE CENY, RABATY, SOSNOWIEC 2 POKOJE Z BALKONEM
    1 / 7
    NOWE CENY, RABATY, SOSNOWIEC 2 POKOJE Z BALKONEM

    Sosnowiec

    • 325 190 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 589 225 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJOWE IDEALNE DLA STUDENTÓW/ TURYSTÓWW
    1 / 6
    3 POKOJOWE IDEALNE DLA STUDENTÓW/ TURYSTÓWW

    Toruń

    • 667 879 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Koluszki

    • 525 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielec

    • 259 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ciechanów

    • 189 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3-pok. Chylonia | Bezpośrednio, do negocjacji

    Gdynia

    • 585 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,1 m2 w świetnej lokalizacji – kameralna ul. Lubawska, Gdynia Chylonia. ATUTY:  - bardzo dobrze skomunikowane – stacja SKM Leszczynki 450m...

  • Mieszkanie Opole ul. Reymonta

    Opole » ul. Reymonta

    • 850 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    5 pokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Nieruchomość o powierzchni ok. 164m2 pięć pokoi - usytuowana na IV piętrze, w jednej z odrestaurowanych kamienic w centrum O...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 624 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż ! Piękny apartament w ŻORACH - spełnij swoje marzenie JUŻ DZIŚ ! Ostanie dwa APARTAMENTY o takim metrażu !!! Oferujemy Państwu piękny nowoczes...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. rondo Piastowsk...

    Kraków » Nowa Huta » rondo Rondo Solidarności

    • 870 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Piastowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice » Politechnika

    • 499 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zelgniewo

    • 235 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości

  • Kraków Emaus Wola Justowska kawalerka inwestycyjna - stan idealny

    Kraków

    • 449 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 26 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    RealDom
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechcice

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łasin

    • 155 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż w Jaśkowie, powiat iławski
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż w Jaśkowie, powiat iławski

    Jaśkowo » ul. Osada

    • 160 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Słoneczny Brzeg rynek pierwotny

    Brzeg

    • 93 900 € cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 1 998 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy państwu luksusowy kompleks mieszkań od dewelopera blisko morza w słonecznej Bułgarii. Wyjątkowy projekt posiada niesamowity design i malowniczy krajobraz. Szeroka...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 637 625 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Sielec

    • 407 264 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości