mieszkanie na sprzedaż
16 wrz 2024

Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Salwator ul. Kościuszki Tadeusza

Kraków Zwierzyniec ul. Kościuszki
woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 16 wrzesień 2024 22:30
2 150 000 zł 79 m2
2 150 000 zł 79 m2 27 216 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 79 m2
Cena za metr 27 216 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 4
ID oferty K36805839

Opis

Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować piękny, przestronny apartament z balkonem przy ulicy Kościuszki.

Nieruchomość jest urządzona w eleganckim stylu z dbałością o każdy szczegół. Apartament ma powierzchnię 79,4 m2; składa się z przestronnego salonu połączonego z wyposażoną kuchnią z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, pomieszczenia gospodarczego oraz funkcjonalnej łazienki.

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz dodatkowa komórka lokatorska. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony.

Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w budynku z windą. W okolicy sklepy, apteka, delikatesy. Dogodne połączenie tramwajowe ze Starym Miastem, a także świetne położenie w stosunku do Bulwarów wiślanych.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja.

Cena 2 150 000 PLN obejmuje mieszkanie wraz z komórką lokatorką oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania dalszych informacji.

Łącze internetowe: tak
Liczba linii telefonicznych: 1
Liczba sypialni: 2
Liczba pokoi: 3
Piętro: 4
Liczba pięter: 6
Rok budowy: 2008