• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Słupsk

    • 239 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 9 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemyśl

    • 407 250 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 159 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sianożęty

    • 815 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 320 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Przytulna kawalerka w Kościerzynie !
    1 / 14
    Przytulna kawalerka w Kościerzynie !

    Kościerzyna

    • 235 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 11 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Słupsk

    • 119 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myślenice

    • 763 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mietniów

    • 1 250 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radom

    • 670 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 620 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 529 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • 84m2 w Kamienicy, Plac Westerplatte

    Wrocław

    • 850 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 84m2 na 3 piętrze w kamienicy przy placu Westerplatte. Ołbin, świetna lokalizacja blisko placu Grunwaldzkiego. Lokal o powierzchni 83,7m2 składa się z: -...

  • Mieszkanie 110m2, ul. Pieszycka

    Wrocław

    • 1 170 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 110m2 na 1 piętrze, osiedle Krzyki, ulica Pieszycka. - Duży salon 33m2 - 2łazienki (3m2 i 5m2) - Osobna kuchnia z jadalnią 21m2 - Taras 6m...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Świerkowa

    Elbląg » ul. Świerkowa

    • 445 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA SŁONECZNE I PRZESTRONNE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE Elbląg, ul Świerkowa * Trzypokojowe * Pierwsze piętro * Balkon * Ciepła woda i centralne...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Świerkowa

    Elbląg » ul. Świerkowa

    • 420 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA WYJĄTKOWE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE Elbląg, ul.Świerkowa * Trzypokojowe * 57 mkw. * Pierwsze piętro. * Po generalnym remoncie. * Umeblo...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 222 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żyrardów

    • 545 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głogów

    • 265 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Starachowice

    • 349 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości