• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, os. Dobrzec
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, os. Dobrzec

    Kalisz

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnów

    • 380 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 349 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokoje -centrum Słubic-spółdzielcze własnościowe
    1 / 13
    3-pokoje -centrum Słubic-spółdzielcze własnościowe

    Słubice

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 499 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA! Świetna inwestycja!! 3min do plaży!!
    1 / 6
    PROMOCJA! Świetna inwestycja!! 3min do plaży!!

    Jastrzębia Góra

    • 500 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Matarnia ul. Elewów

    Gdańsk » Matarnia » ul. Elewów

    • 1 149 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    ! możliwość zamiany na 2 mniejsze mieszkania!MIESZKANIE: Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej zgodnie z KW = 85 m2(+skosy co daje razem ok. 124 m2). Idealne d...

  • Mieszkanie Opole ul. Powolnego

    Opole » ul. Powolnego

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ŚWIETNA LOKALIZACJA Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum miasta. W bliskiej odległości od dworca kolejowego. Prezentujemy atrakcyjną ofertę lokalu o powierzch...

  • Mieszkanie Łukta ul. Warmińska

    Łukta » ul. Warmińska

    • 160 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Łukcie! Dom znajduję się na ulicy Warmińskiej w samym centrum Łukty, ta świetna lokalizacja oferuję nam niedużą odległość od ws...

  • Kamienica otoczona zielenią oraz miejsce postojowe
    1 / 8
    Kamienica otoczona zielenią oraz miejsce postojowe

    Sopot » Świemirowo

    • 790 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziwnów

    • 792 792 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 595 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Przemyśl

    • 1 089 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Foryś Nieruchomości Spółka z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 690 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 549 575 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dziwnów

    • 1 422 717 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myślenice

    • 809 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • JAR mieszkanie 2 pokoje z dużym ogrodem 39,46 m2
    1 / 8
    JAR mieszkanie 2 pokoje z dużym ogrodem 39,46 m2

    Toruń » Wrzosy

    • 411 321 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 468 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • JAR mieszkanie 2 pokoje 87,14 m2 + antresola
    1 / 6
    JAR mieszkanie 2 pokoje 87,14 m2 + antresola

    Toruń » Wrzosy

    • 694 776 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości