• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Głogów

    • 649 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 729 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krynica-Zdrój

    • 980 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WD Partner Obrót i Wycena Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 540 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubin

    • 448 224 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 439 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tłuchowo

    • 233 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Luboń » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 247 855 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 400 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowy Apartament na Jarze -bez prowizji
    1 / 13
    3 pokojowy Apartament na Jarze -bez prowizji

    Toruń

    • 528 719 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Hel

    • 759 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Magnat
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Przeźmierowo

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 2 poziomowy APARTAMENT z ogródkiem - Bez Prowizji
    1 / 12
    2 poziomowy APARTAMENT z ogródkiem - Bez Prowizji

    Toruń

    • 1 473 432 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 780 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 10 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    120portali.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 287 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie na Jarze -bez prowizji
    1 / 12
    2 pokojowe mieszkanie na Jarze -bez prowizji

    Toruń

    • 374 493 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, Reda ul. Św. Wojciecha, od zaraz
    3 pokoje, Reda ul. Św. Wojciecha, od zaraz

    Reda

    • 479 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokojowy Apartament na Jarze -bez prowizji
    1 / 12
    4 pokojowy Apartament na Jarze -bez prowizji

    Toruń

    • 1 137 684 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości