• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 299 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • 2 pok. w stanie deweloperskim spółdzielcze własn.
    1 / 20
    2 pok. w stanie deweloperskim spółdzielcze własn.

    Reda

    • 430 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Giżycko

    • 950 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 17 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lębork ul.

    Lębork

    • 430 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRODEM W KAMIENICY W LĘBORKUMIESZKANIE:Nieruchomość o powierzchni 75,5 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze i składa się z trzech przestronnych...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Płaszów ul. Lipska

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 1 150 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 19 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • 3pok, 48met, okolice Katowickiej PIWNICA/OGRÓD (Wrocław)
    1 / 16
    3pok, 48met, okolice Katowickiej PIWNICA/OGRÓD (Wrocław)

    Wrocław

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA CENA!!! TYLKO W HOME EXPERT SUPER OFERTA! Ciche mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Krzykach Książu Małym -...

  • 3pok 116met, okolice Galerii Dominikańskiej BALKON (Wrocław)
    1 / 16
    3pok 116met, okolice Galerii Dominikańskiej BALKON (Wrocław)

    Wrocław

    • 1 740 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe na drugim piętrze w zadbanej kamienicy z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście - okolice Galerii Dominikańskiej. Budynek usytu...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 750 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radwanice

    • 379 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głogów

    • 560 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowe Miasteczko

    • 115 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 2 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szprotawa

    • 199 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębia Góra

    • 1 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kolęda

    • 30 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Wiesława Tymoczko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konin

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milicz

    • 220 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Wiesława Tymoczko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa

    • 399 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 647 990 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • DWA MIESZKANIA
    1 / 20
    DWA MIESZKANIA

    Legnica » ul. Witelona

    • 720 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...