• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE | TARNOWO PODGÓRNE UL. SŁONECZN...

    Tarnowo Podgórne

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE | TARNOWO PODGÓRNE UL. SŁONECZNIKOWA | 56,6 M2 | DWUPOZIOMOWE |MIEJSCE POSTOJOWE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SP...

  • PRZESTRONNE I STARANNIE WYKOŃCZONE MIESZKANIE PRZY UL. WILCZAK

    Poznań

    • 730 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE I STARANNIE WYKOŃCZONE MIESZKANIE PRZY UL. WILCZAK Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,8 m2, usytuowane na drugim p...

  • NA SPRZEDAŻ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE - UL. GARBARY - STARE MIASTO -...

    Poznań

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE - UL. GARBARY - STARE MIASTO - POZNAŃ - 64,7m2 - BALKON ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER​​​​​​- [url] FILM -...

  • MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE P...

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • MIESZKANIE DO WŁASNEJ ARANŻACJI - GRUNWALD - ŚCIEGIENNEGO

    Poznań

    • 420 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE DO WŁASNEJ ARANŻACJI - GRUNWALD - ŚCIEGIENNEGO ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER​​​​​​- [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - www.euro-do...

  • MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE NA DĘBCU UL. ŁOZOWA |3 POKOJE|60,83...

    Poznań

    • 597 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE NA DĘBCU UL. ŁOZOWA |3 POKOJE|60,83M2| ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: 1. WIRTUALNY SPACER - [url] 2. FILM - [url] 3. WIĘCEJ ZD...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wągrowiec

    • 390 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rumia

    • 293 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 539 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żarnowska

    • 489 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Biedrusko

    • 1 100 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 10 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rumia

    • 389 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rumia

    • 329 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Sopocie Górnym.
    1 / 19
    Mieszkanie w Sopocie Górnym.

    Sopot

    • 680 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gołańcz

    • 330 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 416 415 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 768 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 649 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 539 002 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości