• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Poznań Piątkowo ul. Stróżyńskiego

    Poznań » ul. Stróżyńskiego

    • 2 450 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Nowe mieszkanie dwupokojowe, wolne od 1.01, ale można oglądać wcześniej! Komfortowe, w pełni umeblowane, i...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice » Sośnica

    • 463 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Obrońców Warszawy

    Kraków » Nowa Huta » ul. Obrońców Warszawy

    • 640 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - drugi jas...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. gen. Witolda Ur...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Urbanowicza

    • 535 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieńczyce w Nowej Hucie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój - funkcj...

  • Mieszkanie Kraków Kliny ul. Zawiła

    Kraków » ul. Zawiła

    • 595 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży jasny pokój z wyjściem na balkon - mniejs...

  • Mieszkanie Horyniec Horyniec-Zdrój

    Horyniec-Zdrój

    • 255 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 2 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie 4-pokojowe w Horyńcu Zdroju Sprzedam Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe 4-pokojowe w uzdrowisku Horyniec Zdrój Mieszkanie zlokalizowa...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku ul. Osiedle na Stoku

    Kielce » Na Stoku » ul. Osiedle na Stoku

    • 540 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żyrardów

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słupsk

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Sołacz, Maczka 20

    Poznań

    • 325 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ I BALKONEM | SOŁACZ | UL. MACZKA | 28 m2 | ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] W...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Grunwald

    Poznań

    • 325 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż | Ul. Głogowska, Poznań | Idealne dla studentów ! NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZD...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Grunwald

    Poznań

    • 340 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji Grunwaldzka 81 | Blisko komunikacji miejskiej l 2 pokoje l klimatyzacja l balkon NOWE STANDARDY REKLAMY - oprócz tradycyjnych zd...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Komorniki, Plewiska

    Plewiska

    • 445 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 z ogrodem ok. 30 m2! Plewiska, ul. Kminkowa. Jedynie 3 minuty od Poznania, ciche miejsce położone wśród innych bloków. Zobacz, jak przygo...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Rataje

    Poznań

    • 579 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż duże i przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną dużą kuchnią Os. Orła Białego - Rataje| 64,3 m2| Atrakcyjna lokalizacja - pełna infrastruktura handlowo-usługowa| Dużo...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Rataje, Piastowskie

    Poznań

    • 420 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | 38 m² | Rataje, Os. Piastowskie NOWE STANDARDY REKLAMY - oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [ur...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Nowe Miasto

    Poznań

    • 235 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 13 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    KSIĘGA WIECZYSTA | PEŁNA WŁASNOŚĆ | Kawalerka umeblowana, wyposażona | Poznań - GOTOWIEC INWESTYCYJNY ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER - [url]...

  • Mieszkanie Kielce Baranówek ul. Artylerzystów

    Kielce » Baranówek » ul. Artylerzystów

    • 1 614 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 11 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować prestiżową nieruchomość, zlokalizowaną na cieszącym się renomą kieleckim Stadionie Leśnym. Nowa Cena tylko do końca Kwietni...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Redzikowo

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 48m2 w centrum Koła, UL.WŁOCŁAWSKA. Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku z cegły, na 4 piętrze, balkon Wymienione wszystko:okna,drzwi,podłogi...