• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 2
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 368 640 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w prestiżowym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie, przy ul. Szpitalnej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 424 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 535 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Bolesława Komorowskiego

    Kraków » Stare Miasto » ul. Komorowskiego

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem wyjątkowy lokal zlokalizowany przy ul. Komorowskiego na krakowskim Salwatorze. Lokal znajduje się na wysokim parterze w d...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie ul. Trafalczyka

    Siemianowice Śląskie » ul. Trafalczyka

    • 295 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie z klimatyzacją, 3 pokoje, po remoncie, na pierwszym piętrze. Siemianowice Śląskie ul Trafalczyka Mieszkanie blisko Centrum, z bardzo dobrą ko...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 259 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,7m2 usytuowane na parterze w bloku na os. Nowym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju...

  • Doskonała lokalizacja Poznaniu – Rondo Śródka

    Poznań

    • 499 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    illia Kolomiiets
    Agent nieruchomości

  • Doskonała lokalizacja Poznaniu – Rondo Śródka

    Poznań

    • 465 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    illia Kolomiiets
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania położonego w Rynku w Bolesławcu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37,2m2 w ścisłym centrum miasta (w pobliżu baseny ORKA, szkoły, sklepy, przychodnia). Mieszkanie zad...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice ul. Bronowicka

    Kraków » Bronowice » ul. Bronowicka

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem 3-pok. mieszkanie o pow. 45,23 m2 położone na szóstym piętrze na ul. Bronowickiej. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. J...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Lubicz

    Kraków » Stare Miasto » rondo Lubicz

    • 5 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem 3-pok. mieszkanie o pow. 74,86 m2 wykończone i wyposażone w wysokim standardzie w drugim etapie inwestycji Browar Lubicz, tu...

  • Mieszkanie Poznań Stare Miasto, Stare Miasto ul. Różana

    Poznań » Stare Miasto » ul. Różana

    • 2 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy ul. Różanej. Doskonała lokalizacja 7 min od Starego Rynku, 400m Stary Browar, w najbliższym sąsiedztwie pa...

  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 1 636 560 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 24 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkow...

  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 1 094 940 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 812 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 622 620 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• 2 pokoje , centrum
    2 pokoje , centrum

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 280 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 894 960 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 21 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 864 720 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro