• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • 1 / 3
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 48m2 w centrum Koła, UL.WŁOCŁAWSKA. Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku z cegły, na 4 piętrze, balkon Wymienione wszystko:okna,drzwi,podłogi...

  • Mieszkanie Poznań Naramowice ul. Karpia

    Poznań » ul. Karpia

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Zapraszam na prezentację zadbanej, w pełni umeblowanej kawalerki na pięknym, nowoczesnym i pełnym zieleni osied...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Stare Podgórze ul. Nadwiślańska

    Kraków » Podgórze » ul. Nadwiślańska

    • 3 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Wisłę przy ul. Nadwiślańskiej 11 na Starym Podgórzu . Mieszkanie składa się z salonu połączoneg...

  • Apartament w Capital Towers 123 m2, Nowe Miasto

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 1 850 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 15 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartamentowiec o powierzchni 123 m2, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji, kompleksie budynków...

  • Mieszkanie Bądecz

    Bądecz

    • 83 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 1 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE W BĄDECZU, Gmina Wysoka Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe z księgą wieczystą. Mieszkanie położone na I piętrze kamienicy. CHARAKTERYSTYKA BUD...

  • DUŻE mieszkanie na parterze , +OGRÓDEK,
    1 / 11
    DUŻE mieszkanie na parterze , +OGRÓDEK,

    Gliwice

    • 400 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży ATRAKCYJNE mieszkanie z OGRÓDKIEM w Śródmieściu Gliwic. Mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim budynku z cegły. Miesz...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały ul. Josepha Conrada

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Conrada

    • 559 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 456 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie w okolicy ulicy Radzikowskiego i Josepha Conrada. Mieszkanie składa się z: - przedpok...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Prokocim ul. Jana Kurczaba

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Kurczaba

    • 540 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż piękne, ustawne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kurczaba w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - salon z wyjście...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Prokocim ul. Leonida Teligi

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Teligi

    • 535 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój - średni pokój z wyjściem na lo...

  • Mieszkanie Poznań Dębiec ul. Wiklinowa

    Poznań » ul. Wiklinowa

    • 869 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA SPRZEDAJĄCY! Przepiękne, bardzo zadbane mieszkanie, idealne dla rodziny, pary! Nie wymaga żadnych nakładów finansowych, m...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Bernardyńska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Bernardyńska

    • 7 900 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem unikatowy apartament o pow. ok. 113,10 m2 położony na pierwszym piętrze w kamienicy na l. Bernardyńskiej w sercu Krakowa - n...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sobótka

    • 799 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Elitare Sp. zo.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jelenia Góra » Zabobrze

    • 460 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały ul. Słowicza

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Słowicza

    • 590 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - duży ustawny pokój z wyjściem na balkon - mniejszy prz...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Króla Władysława Jagiełły

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Władysława Jagiełły

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Os. Pod Dalnią przy ul. Jagiełły, usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem....

  • Mieszkanie Dachowa ul. Turkusowa

    Dachowa » ul. Turkusowa

    • 525 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZ PROWIZJI - PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ JAK PIĘKNE I WYGODNE JEST TO MIESZKANIE! Zapraszam na prezentację pięknego, dwupokojowego, parterowego mieszkania z ogródkiem w D...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Ruczaj- Zaborze ul. Obozowa

    Kraków » Podgórze » ul. Obozowa

    • 3 600 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants przedstawiają przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Obozowej w Krakowie. Mieszkanie ma...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Dąbie ul. Na Szaniec

    Kraków » ul. Szaniec

    • 950 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Na Szaniec. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • MIeszkanie do remontu 83,74 m2 w Tarnowie

    Tarnów

    • 430 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

     WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie do remontu na sprzedażTarnów, ul. Osiedle Legionów H. Dąbrowskiego 83,74 m2 Czynsz - 1200 zł/os 430 000 zł   Na sprzedaż d...