• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 10
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 265 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę przytulnego mieszkania 2-pokojowego położonego na 3 piętrze kamienicy w Głogowie na osiedlu...

  • Mieszkanie łupowo
    1 / 16
    Mieszkanie łupowo

    Łupowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Łupowie, osiedle Leśne oddalo...

  • Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,
    1 / 7
    Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,

    Szczytnica

    • 109 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronną, świetnie zlokalizowaną kawalerkę znajdujące się w Szczytnicy - blok 129. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów,
    1 / 15
    Mieszkanie Kalsk gm. Sulechów,

    Kalsk

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 60,2m2 usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku zlokalizowanego w Ka...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jezierzyce

    • 265 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Skawina

    • 748 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk » ul. Moniuszki

    • 790 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław centrum sprzedam
    1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław centrum sprzedam

    Inowrocław

    • 220 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Inowrocławiu przy samym rynku/deptaku na ul. Paderewskiego o pow 60 metrów. Obecnie mieszkania są w trakcie remontu. Klatka jest w trakcie remontu. Ogrze...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsk Podlaski

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe BEZCZYNSZOWE mieszkania z ogródkami/ul. Kopystyńskiego
    1 / 14
    Nowe BEZCZYNSZOWE mieszkania z ogródkami/ul. Kopystyńskiego

    Jarosław

    • 465 650 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    ul. Kopystyńskiego Jarosław. Nowe mieszkania na kameralnym osiedlu w Jarosławiu już czekają na swoich właścicieli! Położone w spokojnej i zielonej części miasta, zapewniają wysoki...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tczew

    • 365 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Poznań Naramowice ul. Błażeja

    Poznań » ul. Błażeja

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI- WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Zostań pierwszym Najemcą, zupełnie nowe mieszkanie czeka na pierwszego lokatora! Zapraszam na prezentację w...

  • Mieszkanie Mrągowo

    Mrągowo

    • 405 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta sprzedaży mieszkania - Mrągowo, ścisłe centrum Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w samym centrum Mrągowa, zaledwie 50 m od jeziora Czos , plaży oraz molo mrągowskie...

  • Wyremontowane mieszkanie blisko centrum!
    Wyremontowane mieszkanie blisko centrum!

    Kościerzyna

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suwałki

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 330 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Porosły

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Porosły

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Poznań Winogrady ul. Trójpole

    Poznań » ul. Trójpole

    • 2 300 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Przepiękna, nowa kawalerka na zamkniętym osiedlu na poznańskich Winogradach, ul.Trójpole. Tuż obok CH Plaza i...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Lubczykowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Lubczykowa

    • 890 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE JASNE I BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z DUŻYM TARASEM - W MIEJSCU ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANYM !!!LOKALIZACJA:Dąbrowa położona jest na zachód od Trójmiejskiej Obwodnicy, z pełną i...