• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chełm

    • 185 007 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Alfahouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 47,8 m2 1 piętro w Siedlcach

    Siedlce

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze o całkowitej powierzchni 47,8 m2. Mieszkanie z oddzielną kuchnią, piwnicą i balkonem. Jest to bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkan...

  • W Zdroju  39,06m2 - z dużym tarasem
    W Zdroju 39,06m2 - z dużym tarasem

    Busko-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Nowa Sól Pleszówek,
    1 / 13
    Mieszkanie Nowa Sól Pleszówek,

    Nowa Sól

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ta wyjątkowa oferta tylko dostępna w naszym biurze nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z og...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny ul. Aleja Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem kawalerkę położoną na osiedlu Eldorado w Czyżynach w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 34 m kw składa się z obszernego p...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny ul. Aleja Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Swarzędz ul. os. Kościuszkowców

    Swarzędz » os. Kościuszkowców

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego położonego na osiedlu Kościuszkowców. Niski bu...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 530 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Spokojna okolica naprzeciw parku. Słoneczne mieszkanie pełno rozkładowe, składa się z 3 pokoi i dużej kuchni Duża kuchnia, przestronny pokój dzienny z...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Nowe Apartamenty ul. Iwaszkiewicza 95-100m2 Mielec

    Mielec

    • 460 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Piotr Wieczerzak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Grabownica Starzeńska

    Grabownica Starzeńska

    • 270 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego mieszkania, położonego w malowniczej miejscowości Grabownica Starzeńska . Jest to doskonała propozycja dla rodzin szukaj...

  • Mieszkanie Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 273 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 49,96 m, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie cechuje się funkcjonalnym układem pomie...

  • Mieszkanie Jarosław

    Jarosław

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w samym sercu Jarosławia, przy ulicy Kombatantów. Lokal o powierzchni 60,1 m2 z komórką lokatorską 5,4 m2 co...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czeladź

    • 288 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Ruczaj,Podgórze ul. gen. Grota-Roweck...

    Kraków » Podgórze » ul. Grota-Roweckiego

    • 555 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w rejonie zbiegu ulic Grota Roweckiego i Kobierzyńskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój z wyj...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice

    Siemianowice Śląskie » Michałkowice

    • 140 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | Mieszkanie idealnie do własnej aranżacji! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,41 m2 zlokalizowane na 2-piętrze w 4-piętrowym bloku. Dodatk...

  • Mieszkanie Poznań Stare Miasto, Stare Miasto ul. Wenecjańska

    Poznań » Stare Miasto » ul. Wenecjańska

    • 529 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA SPRZEDAJĄCY! Zapraszam na prezentację kawalerki w samym sercu Poznania, przy ulicy Wenecjańskiej 8. Budynek z 2015 roku p...

  • Mieszkanie Poznań Grunwald, Grunwald ul. Promienista

    Poznań » Grunwald » ul. Promienista

    • 990 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA SPRZEDAJĄCY! Zapraszam na prezentację przestronnego, czteropokojowego mieszkania położonego w willowej części Grunwaldu p...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, prof. Tadeusza Seweryna
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, prof. Tadeusza Sew...

    Kraków

    • 880 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4. pok / 64m2 / balkon/ Prokocim / Kozłówek/ul. Seweryna. Mieszkanie po remoncie. Super oferta !!! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m 2 usytu...