• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(1 578)
  • 2-pokoje w Royal Residence Wilanów
    1 / 15
    2-pokoje w Royal Residence Wilanów

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 24 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m², położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 27,...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje: Z przy...

  • Idealne na start lub inwestycję  Willa Ochota
    1 / 11
    Idealne na start lub inwestycję Willa Ochota

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 33 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Willa Ochota przy ul. Mszczonowskiej 9 w Warszawie (dzielnica Ochota – Szczęśl...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 29 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kawalerka 27,60 m² z balkonem i osobną, widną kuchnią, położona w ścisłym centrum! Składa się z: • salonu z wyjściem na balkon • oddzielnej kuchni z oknem • łazienki • przedpokoju...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m² z prywatnym ogródkiem 33 m², położone na zielonym, kameralnym osiedlu przy ul. Polskiej na Mokotowie. To propozycja dla osó...

  • 3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu
    1 / 2
    3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Lokal o powierzchni 63 m² znajduje się na 4 piętrze w budynku z 1980 roku z windą przy ul. Orlego Lotu w Warszawie. Dwustronna ekspozycja północ–południe sprawia, że mieszkanie jes...

  • Nowość!  Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe
    1 / 14
    Nowość! Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe

    Warszawa

    • 830 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne, świeżo wykończone oraz wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Praga Piano. Lokal jest gotowy do natychmiastoweg...

  • Mieszkanie 78,89m2, 3 pok., Ursus, Skoroszewska

    Warszawa » Ursus » ul. Skoroszewska

    • 1 090 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 13 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pyry ul. Kajakowa

    Warszawa » Ursynów » ul. Kajakowa

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 860 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,8 m², zlokalizowanego przy ul. Domaniewskiej 17/19 na Warszawskim Mokotowie, tuż przy s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie
    1 / 2
    Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 585 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Mieszkanie Pruszków, Działkowa
    1 / 14
    Mieszkanie Pruszków, Działkowa

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: ·...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Walecznych
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 29 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu modern...

  • ✅>>Sprawdź  Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅
    1 / 7
    ✅>>Sprawdź Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Zapraszam na prezentacje kawalerki w atrakcyjnej cenie! Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,8 mkw znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku(obecnie brak windy, ad...

  • Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie
    1 / 16
    Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób...

  • Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią
    1 / 13
    Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m² położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Groc...

  • Kawalerka, Metro Politechnika, OKAZJA !!!!!!!
    1 / 5
    Kawalerka, Metro Politechnika, OKAZJA !!!!!!!

    Warszawa

    • 554 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 19 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    ********** R E Z E R W A C J A ********** Znakomita kawalerka z pięknym widokiem na panoramę Warszawy w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Metro Politechnika. Mieszkanie bardz...