• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olsztyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Piaseczno

(27)
  • Mieszkanie Piaseczno rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 806 443 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkania w centrum PiasecznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w sercu Piaseczna, przy ul. Jana Pawła II. Szczegóły mieszkania...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 627 096 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.5 - ogródek: 21,80 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 878 084 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M2.6 - dwa balkony: 4,19 m + 7,90 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 2
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 851 370 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.6 - dwa ogródki: 10,46 m + 14,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Pawia

    Piaseczno » ul. Pawia

    • 750 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,28 m2, znajdujące się przy ulicy Pawiej w Piasecznie.Mieszkanie składa się z 2 sypialni (9,39 m2 i 11,42 m2), salonu ( 17,23 m2), oddzielnej...

  • Mieszkanie Piaseczno, Gen. Mjr. Jana Grochowskiego
    Mieszkanie Piaseczno, Gen. Mjr. Jana Grochowskiego

    Piaseczno

    • 800 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 627 097 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 878 085 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 851 371 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 877 392 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.6 - dwa balkony: 4,19 m + 7,90 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 772 573 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.2 - balkon: 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Gen. Mjr. Jana Grochowskiego

    Piaseczno » ul. Grochowskiego

    • 800 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno

    Piaseczno

    • 735 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 63,5 m², położone w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2006 ro...

  • Eleganckie mieszkanie w Piasecznie
    1 / 14
    Eleganckie mieszkanie w Piasecznie

    Piaseczno

    • 985 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania w Piasecznie. Lokal ma powierzchnię 111,9 m2. Jest dwupoziomowy. Na pi...

  • Mieszkanie Piaseczno, Warszawska
    1 / 15
    Mieszkanie Piaseczno, Warszawska

    Piaseczno

    • 799 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! Dwupoziomowe mieszkanie 71,57 m z tarasem 60 m i widokiem na zielone patio - idealne dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powier...

  • 3 Pokoje | Ogród 90 m² | Garaż | Komórka

    Piaseczno

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 Pokoje - w Idealnym stanie, o powierzchni 67 m² z dużym Ogrodem 90 m² i Tarasem.Zlokalizowane w Piasecznie, 150m od stawu w Mysiadle, 400m od Puławskiej,...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Owocowy Sad

    Piaseczno » ul. Owocowy Sad

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.Dw...

  • 3 Pokoje | Okazja | KW | Piwnica | Nowa Cena

    Piaseczno » ul. Kusocińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m², położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego, nieda...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Konstancin-Jeziorna
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 810 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości