• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(1 578)
  • Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.
    1 / 7
    Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.

    Warszawa

    • 877 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Wierzbno na Górnym Mokotowie. Mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane jest w budynku z lat 60. Blok z windą, odnowi...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu "Park...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Aleja Wyścigowa

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Wyścigowa

    • 3 600 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy A...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Sztuk Pięknych

    Warszawa » Wola » ul. Sztuk Pięknych

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję na wynajem od 1 maja nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na siódmym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli na ulicy Sztuk P...

  • Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!
    1 / 16
    Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!

    Warszawa

    • 1 078 575 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne DLA RODZINY! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, Balkon, Piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe NA SPRZEDAŻ przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok....

  • Sprzedam 2-pokojowe,dobra lokalizacja,bezpośrednio
    1 / 14
    Sprzedam 2-pokojowe,dobra lokalizacja,bezpośrednio

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 2- pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 3/5 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe a...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Jana Pawła...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na wyłączność przytulne mieszkanie z garażem i dostępem do ogródka. 0% prowizji biura nieruchomości. Lokal posiada odrębną Księgę Wieczystą więc nie ma przeszkód w uzyskaniu kredyt...

  • 2 pok w sercu Powiśla, klimatyzacja
    1 / 12
    2 pok w sercu Powiśla, klimatyzacja

    Warszawa

    • 1 386 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy apartament w sercu Powiśla – ul. Dobra | Kamienica 1953 r. W jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawa – na Powiślu, przy ul. Dobrej – znajduje si...

  • Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany
    1 / 12
    Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach, w s...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania Apartement w Triton Park, Grójecka 194, Osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 50,6 m2 Składa się z2 pokoji...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabryczna
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabrycz...

    Warszawa

    • 2 760 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 23 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście w...

  • 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Piwnica | Dwustronne

    Mysiadło

    • 885 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie, 3 Pokoje o powierzchni 73,5 m² w stanie idealnym. Przestronne, nowocześnie wykończone, zlokalizowane w Mysiadle, niedaleko Puławskiej w cichej uliczc...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...