• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(1 578)
  • 49 m2 - GOTOWE i NOWE - nowoczesny standard BEZPOŚREDNIO
    49 m2 - GOTOWE i NOWE - nowoczesny standard BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84C (48,41 m2) blisko ul. GŁĘBOCKIEJ - mieszkanie dwustronne. Mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji, usytuow...

  • Przestronne 2‑pokoje | 44 m² | loggia | garaż

    Warszawa » Ursus » ul. Górna Droga

    • 560 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m², położone w bloku z windą z 2001r. na 6 piętrze. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i strzeżone. Lokal skła...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota, ul. Słupecka

    Warszawa » Ochota » ul. Słupecka

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Gró...

  • NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów
    1 / 13
    NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów

    Warszawa

    • 468 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,66 m2 w stanie deweloperskim Warszawa Rembertów. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. -W OFERCIE MAMY MIESZKANIA O PODOBNYCH PARA...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Szmulki, Kijowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Szmulki, Kijow...

    Warszawa

    • 268 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 19 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Praga-Północ ul. Kijowska 11 Metraż:13,9 m2 Piętro: 0/4 Rok budowy: 1970 r.  Stan prawny: Udział ze wskazaniem na lokal-  Zakup tylko za...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Międzyborska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Mi...

    Warszawa

    • 2 175 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, Gocław, ul. Międzyborska 11B Metraż: 120 m² Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z KW Cena: 2 175 000 zł Miej...

  • Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - ul. Bartnicza 4B, ok. 500m od stacji metra Bródno, kilka minut do tramwaju - dojazd do Dw.Gdańskiego 15min. Blisko Park Bródnowski. Osiedle za...

  • Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra
    1 / 10
    Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83 m2 znajduje się na 2. piętrze 7-piętrowego bloku z windą przy ul. Marymonckiej 14 na Marymoncie-Kaskada. Doskonała komunikacja - 4 min Met...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ładne 3 pokojowe do wprowadzenia
    1 / 16
    ładne 3 pokojowe do wprowadzenia

    Warszawa

    • 1 251 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na Bemowie przy ul. Ziębickiej 2. Mieszkanie w wysokim standardzie zaprojektowane przez artystę plastyka. Na podłogach p...

  • ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅
    1 / 13
    ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówn...

  • 3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka
    1 / 16
    3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Propozycja dla osób, które szukają komfortu oraz spokojnego miejsca do życia. Lokal znajduje się przy ul. Kłobuckiej, w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Położony jest na 7 piętrze...

  • 48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki
    1 / 11
    48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki

    Warszawa

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach, ul. Calineczki 14-16 48,50 m² • nowoczesny budynek z 2018 r. • dostępne od ręki Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania w...

  • Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie Warszawa Wola lub zamienię na mieszkanie w Szczecinie na nieco większe z dopłatą. Mieszkanie czyste po remoncie 5 lat temu nowa instalacja elektryczna. Do zamie...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Władysława Broniewskiego

    Warszawa » Bielany » ul. Broniewskiego

    • 555 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJANa sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na 1 pietrze 10 piętrowego bloku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. W skład mieszkania wc...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka

    Warszawa

    • 464 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przestrzenną kawalerkę 34m² z klimatyzacją, położoną na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Augustówka (styk Mokotowa i Wilanowa), ogrzewanie elektryczne, miesz...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna

    Warszawa

    • 2 350 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 29 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lok...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja cicha i spokojna, blisko sklepy spożywcze, nieco dalej bazarek (500 m), galeria RENOVA (500 m), stacja benzy...

  • Ciche 3 pokoje do zamieszkania
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje do zamieszkania

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Żoliborz, Sady Żoliborskie, osiedle "Rudawka". Spokojna, zielona okolica. Mieszkanie o pow. 47 mkw na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się...

  • Mieszkanie Józefosław gm. Piaseczno
    1 / 14
    Mieszkanie Józefosław gm. Piaseczno

    Józefosław

    • 798 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34 m, położone na 1 piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku 3-piętrowym w Józefosławiu przy ul. Jutrzenki. Mieszkan...

  • Luksus, Widok i Schody do Nieba!
    1 / 15
    Luksus, Widok i Schody do Nieba!

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Królewska Rezydencja na Saskiej Kępie – Luksus, Widok i Schody do Nieba! Słuchajcie Państwo, sprawa jest poważna. Jeśli myśleliście, że luksus kończy się na złotych klamkach w D...