• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(1 578)
  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m, zlokalizowane na 2. piętrze 5-kondygnacyjnego budynku z połowy lat 90. w warszawskim Rembertowie. Lokal stanow...

  • 2 pokoje na Nowolipkach, blisko Arkadii!
    1 / 8
    2 pokoje na Nowolipkach, blisko Arkadii!

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z dużym potencjałem! Bardzo rozkładowe dwustronne mieszkanie z widną oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 46,6 m2 położone na drugim piętrze w bloku z windą. Mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Na Uboczu

    Warszawa » Ursynów » ul. Na Uboczu

    • 3 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy.Mieszkanie posia...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Zapustna

    Warszawa » Włochy » ul. Zapustna

    • 899 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw. w bli...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 136 871 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Kameralna inwestycja apartamentowa w zielonym otoczeniu, oferująca wysoki poziom prywatności, uporządkowane części wspólne i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. Zakup...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 131 201 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Ustawna kawalerka-do wydzielenia sypialnia-balkon
    1 / 8
    Ustawna kawalerka-do wydzielenia sypialnia-balkon

    Warszawa

    • 412 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie z zakończonym terminem budowy. Balkon 6,5m2 !!! Możliwość wydzielenia sypialni !!! Nowe, od dewelopera, stan deweloper...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 056 870 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje, ul Wałowa, Metro, Park, Centrum
    1 / 14
    2 pokoje, ul Wałowa, Metro, Park, Centrum

    Warszawa

    • 857 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 21 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    2 pokoje z widokiem na Warszawę | ul. Wałowa | 9. piętro | balkon Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokaliza...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 2 688 795 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 24 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Warszawa Ursus, Ursus, Posag 7 Panien
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ursus, Ursus, Posag 7 Panien

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Bolesławicka
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Bolesławicka

    Warszawa

    • 670 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone przy ul. Bolesławickiej na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 5. piętrze w budynku z 1974 roku. W 2024 ro...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 2 395 758 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 21 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

• Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy
    1 / 14
    Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Stary Mokotów | ul. Kazimierzowska Na wynajem eleganckie, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze odnowionej, przedwojenn...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Admiralska

    Warszawa » Rembertów » ul. Admiralska

    • 555 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomiesz...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów, ul. Kazimierzowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Kazimierzowska

    • 5 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Starym Mokotowie, ul. Kazimierzowskiej. Lokal usytuowany na piątym piętrze...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Politechniki...

    Warszawa » Śródmieście » al. Politechniki

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajmu wygodne, jednostronne (PŁD), w pełni umeblowane i wyposażone, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia Południowego. Lokalizacja: Ekskluzywna okolic...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    W idealnym stanie technicznym po gruntownej renowacji centralnego ogrzewania ,podług , hydraulika , elektryka blisko ronda Wiatraczna , planowane Metro w budowie

  • Przytulna kawalerka z klimatem
    1 / 14
    Przytulna kawalerka z klimatem

    Warszawa

    • 400 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przytulna kawalerka z klimatem – Warszawa, ul. Nike 23 DO NEGOCJACJI Jeśli marzysz o spokojnym miejscu w Warszawie, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 43 m² | ogródek 16 m² | 100 m od metra | Stary Mokotów Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43 m² na warszawskim Starym Moko...