• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 164 937 zł cena
    • 2 675 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2675m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja Ni...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 111 867 zł cena
    • 1 422 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1422 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 170 240 zł cena
    • 2 164 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 2164 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 163 483 zł cena
    • 2 563 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2563 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 55 174 zł cena
    • 865 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 865m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 75 471 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.816 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 92 579 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1001 m2 na poziomie - 1 w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 30 995 zł cena
    • 394 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 394 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 69 071 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o powierzchni 878 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczo...

    Warszawa

    • 21 619 zł cena
    • 274 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 274,82 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 54 949 zł cena
    • 923 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 923 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 103 171 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1733 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 15 733 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 200 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Wyposażenie wnętrz,meble,handel,usługi,parking
    1 / 14

    Nowe

    Wyposażenie wnętrz,meble,handel,usługi,parking

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji . Do podnajmu powierzchnia handlowo - usługowa typu showroom ok 250 m2 w Centrum Handlowym , w...

  • ZłoteTarasy,Dworzec Centraaln,dostęp 24h,recepcja
    1 / 15

    Nowe

    ZłoteTarasy,Dworzec Centraaln,dostęp 24h,recepcja

    Warszawa

    • 2 373 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 21 m 2 na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy , p...

  • Recepcja ,biuro,dostęp 24h,od zaraz,ochrona,cisza
    1 / 16

    Nowe

    Recepcja ,biuro,dostęp 24h,od zaraz,ochrona,cisza

    Warszawa

    • 1 540 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19,63 m 2 ,w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie ,Sielce . Dobra re...

  • Wys3,5,recepcja,ochrona,przedwojenna fabryka 24h
    1 / 16

    Nowe

    Wys3,5,recepcja,ochrona,przedwojenna fabryka 24h

    Warszawa

    • 8 880 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 121 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa Sielce, w rejonie ulicy Belwe...

  • Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho
    1 / 15

    Nowe

    Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho

    Warszawa

    • 11 990 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa o pow. 218 m2 . na Dolnym Mokotowie Sielce .w rejon...

  • Pracownia,biuro,dostęp24h,ochrona,parking,Wola
    1 / 15

    Nowe

    Pracownia,biuro,dostęp24h,ochrona,parking,Wola

    Warszawa

    • 1 273 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 19 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Warszawy...

  • Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja
    1 / 16

    Nowe

    Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja

    Warszawa

    • 1 378 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. ; [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji ! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie...