• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Nowe

    Do wynajęcia lokal usługowy w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy w Nowym Targu na parterze o powierzchni 30mkw. Wejście z ulicy. Do podanej ceny dochodzi opłata za media. Wymagana kaucja w wysokości odstępnego. Age...

  • Nowe

    LOKALE DO WYNAJĘCIA W CENTRUM

    Ustroń

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • LOKAL W CENTRUM *WITRYNY* 2 WEJŚCIA* POZIOM 0

    Ełk

    • 2 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 32,78 m², położony na parterze przy jednej z głównych ulic Ełku – ul. Wojska Polskiego. To miejsce dla firm, które chcą być widoczne i ła...

  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możl...

  • Lokal 47m2| WARSZAWA ul. Bora-Komorowskiego

    Nowe

    Lokal 47m2| WARSZAWA ul. Bora-Komorowskiego

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo-usługowy 47 m² | Pasaż handlowy | Warszawa, ul. Bora-Komorowskiego 21 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 47,03m² (2,70 m wysoko...

  • Lokal użytkowy Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Jana Pawła II

    Nowe

    Lokal użytkowy Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Jana Pawła II

    Wrocław

    • 24 500 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia. Opiekun oferty: Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji: 30058 *lokal dostępny od zaraz* LOKALIZACJA:...

  • Lokal użytkowy Łomianki,

    Nowe

    Lokal użytkowy Łomianki,

    Łomianki

    • 40 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą: Do wynajęcia hala z pomieszczeniami biurowymi oraz showroomem. Obiekt o łącznej powierzchni 1269 m2....

  • Lokal na wynajem
    1 / 6

    Nowe

    Lokal na wynajem

    Aleksandrów Kujawski

    • 14 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    420 m kw. w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Słowackiego 28A - lokal w pawilonie handlowym, obok sklep Media Expert , w sąsiedztwie Biedronka . parking , głowna ulica miasta . Moż...

  • lokal handlowy- usługowy centrum Bytom
    1 / 11

    Nowe

    lokal handlowy- usługowy centrum Bytom

    Bytom

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia biurowy, handlowy, usługowy w centrum Bytomia. CECHY LOKALU: Lokale użytkowe handlowe, usługowe.Łatwa adaptacja wnętrza lokalu. Wejście bezpośrednio z zewnątrz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 114 483 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1923 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 44 769 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 752 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 31 165 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.337 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Kłobucka

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Kłobucka

    Warszawa

    • 27 683 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 930 m2 na 1 piętrze w biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 72 460 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1136 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 23 277 zł cena
    • 391 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 391 m2 na 7 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna

    Warszawa

    • 36 358 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.450 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w Śródmieściu, blisko stacji metro Centrum. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 46 538 zł cena
    • 742 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 742 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 77 274 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1298 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 20 454 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 260 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 55 183 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 895 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja Ni...