• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 53 106 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 893 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 91 009 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.857 m2 na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal biurowy 714,8 m2 | Rondo Ofiar Katynia
    1 / 16
    Lokal biurowy 714,8 m2 | Rondo Ofiar Katynia

    Kraków

    • 35 740 zł cena
    • 714 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy 714,8 m2 | Rondo Ofiar Katynia Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Radzikowskiego, Galerii Bronowice, Ikei. Lokal znajduje się w kompleksie biurowym w nowocze...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 42 639 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 717 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 45 816 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.799 m2 na 5 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 28 443 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.496 m2 na parterze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży

    Warszawa

    • 17 322 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.171m2 na 2 piętrze w kamienicy biurowej w okolicach Placu Trzech Krzyży, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 164 389 zł cena
    • 1 548 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1548 m2 na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 52 349 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 632 m2 w Centrum Warszawy, na 17 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 39 823 zł cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 5 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chodkiewicza poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska

    Warszawa

    • 37 261 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 344 m2 na warszawskim Śródmieściu,, w kamienicy biurowej w okolicach ul. Królewskiej i Ogrodu Saskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal usługowo–użytkowy w centrum Bestwiny
    1 / 5
    Lokal usługowo–użytkowy w centrum Bestwiny

    Bestwina

    • 2 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Bestwina ścisłe centrum Na wynajem / sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze doświetlony lokal usługowoużytkowy o powierzchni około 100 m²,...

  • Lokal Opole Centrum
    1 / 5
    Lokal Opole Centrum

    Opole

    • 1 764 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal dwu pokojowy o powierzchni 36 m2 w ścisłym centrum Opola w znanym biurowcu. Lokal mieści się na czwartym piętrze kamiennicy. Oferta dla firm, które cenią jakość...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka

    Warszawa

    • 16 438 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 172 m2 na 9 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 17 029 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.297 m2 na 4 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 31 709 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 403,49 m2 na 22 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 76 536 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 924 m2 na 3 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 24 203 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 259 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Prope...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 24 263 zł cena
    • 408 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 408 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 37 465 zł cena
    • 588 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 588 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chodkiewicza, poleca Agencja Nieruchomości Property...