• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zielna
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zielna

    Warszawa

    • 65 981 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 661m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży

    Warszawa

    • 13 571 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134 m2 na 1 piętrze w kamienicy biurowej w okolicach Placu Trzech Krzyży, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal 80 m2 (magazyn) do wynajęcia.
    Lokal 80 m2 (magazyn) do wynajęcia.

    Rzgów

    • 2 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lokal o powierzchni 80 m2 z przeznaczeniem na magazyn ( murowany, suchy, ciepły, wysoki ). Kwota czynszu brutto. Nieruchomość na której usytuowany jest loka...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska

    Warszawa

    • 25 134 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 311,47 m2 na warszawskim Śródmieściu, w kamienicy biurowej w okolicach ul. Królewskiej i Ogrodu Saskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka

    Warszawa

    • 91 845 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 961 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska

    Warszawa

    • 64 324 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 797 m2 w Centrum, w kamienicy biurowej w okolicach ul. Królewskiej i Ogrodu Saskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 15
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 7 047 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia pr...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 15
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 7 897 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• 1 / 2
    Inowrocław | Garaż na wynajem | bezpieczna lokalizacja

    Inowrocław

    • 380 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Darek Gronowski
    Agent nieruchomości

  • Budynek pod hotel | wynajem | Śląsk

    Siemianowice Śląskie

    • 100 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bez prowizji, oferta bezpośrednio od właściciela! Obiekt na śląsku do wynajęcia! Nieruchomość zabudowana budynkiem, w którym mieszczą się w pełni wyposażone m.in. ekskluzywne...

  • [250zł/msc] Duża komórka lokatorska do wynajęcia | 3,75m2 | Kraków, Grzegórzecka
    [250zł/msc] Duża komórka lokatorska do wynajęcia | 3,75m2 | Krakó...

    Kraków

    • 500 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia sucha, czysta i zadbana komórka lokatorska o powierzchni 3,75 m² z własnym oświetleniem. Idealna na przechowywanie rzeczy sezonowych, roweru czy sprzętu sportowego. W...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Łucka
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Łucka

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesne biuro na wynajem przy ul. Łuckiej - 2 miejsca parkingowe w cenie Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy ul. Łuckiej, w samym sercu biznesowej Woli....

  • 1090m2 Pruszków: Magazyn i Pomieszczenia Biurowe
    1090m2 Pruszków: Magazyn i Pomieszczenia Biurowe

    Pruszków

    • 50 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajęcia 1090m2 w miejscowości Pruszków 320m2 Magazyn do wynajęcia i 770m2 Pomieszczenia Biurowe na etapie wykończenia można zasugerować zmiany wedle potrzeb HALA WYSOKIEGO...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowej inwestycji w sercu Bemowa. Nieruchomość charakteryzuje się dużymi witrynami, wysokością 3,30 m...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 7 060 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal idealny pod działalność biurowo-usługową! Na powierzchnie lokalu składają się dwa pomieszczenia. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Cena za wynajem wynosi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 54 762 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1292 m2 w Śródmieściu na 2 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Konstytucji
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Konstytucji

    Warszawa

    • 7 506 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 88,77 m2 na 1 piętrze kameralnej kamienicy usługowo-biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Konstytucji, poleca Agencja Ni...

  • Lokal użytkowy Świdnica, Ścisłe Centrum