• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni 248m2 - Świdnica! Na powierzchnię hali składają się 4 pomieszczenia (dwa z nich o powierzchni około 90-110m2 oraz pomieszczenia o powierzch...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 6 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta - idealny pod inwestycję! Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania. Każde z mieszkań składa się z t...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 1 410 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy w sąsiedztwie Centrum na ul. Gdyńskiej Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 30m2, na którą składają się jedno duże pomieszczenie. Lokal po generalnym r...

  • Lokal użytkowy Świdnica, Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica, Świdnica

    Świdnica

    • 29 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia obiekt w Świdnicy, położony przy głównej drodze - bezpośredni wjazd z DK 35! Na obiekt składają się: - BUDYNEK GŁÓWNY o łącznej powierzchni powierzchni 428,26 m2, z...

  • Lokal użytkowy Świdnica Bliskie okolice Świdnicy
    Lokal użytkowy Świdnica Bliskie okolice Świdnicy

    Świdnica

    • 5 604 zł cena
    • 467 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek magazynowo - produkcyjny o powierzchni 467m2 położony na około 12 arowej działce. Składa się z: II poziomego budynku o powierzchni 200m2 - dużej hali o powierzchni 187 m2...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 1 728 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal idealny pod działalność biurowo-usługową! Na powierzchnie lokalu składają się dwa pomieszczenia. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Cena za wynajem wynosi...

  • Lokal użytkowy Świdnica, Centrum
    Lokal użytkowy Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 3 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy lokal do wynajęcia usytuowany w eleganckiej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze, na które prowadzą schody i nowoczesna winda. Lokal jes...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 25 007 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 295 m2 na parterze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Świętokrzyskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Świdnica okolice Centrum
    Lokal użytkowy Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 2 750 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy - I piętro! Na powierzchnię lokalu składają się trzy pomieszczenia. Dodatkowo na korytarzu znajduje się wspólna toaleta oraz pomieszczenie so...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 3 049 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hale w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnię nieruchomości składają się 3 hale. Hala 1 o powierzchni 58,56 m2 z dużą bramą wjazdową i drzwiami technicznymi ok...

  • Lokal użytkowy Świdnica, Centrum
    Lokal użytkowy Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w Centrum miasta, w miejscu o łatwym dostępie dla klientów! Na wynajem lokal użytkowy o pow. ok. 35 m2 składający się z dwóch sal obsługi oraz pomieszczenia socjalnego wraz...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,

    Kraków

    • 5 320 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn, Hala - Nowa Huta - 190 m na piętrze z windą towarową, - do wynajęcia również 290 m, 160 m, 60 m i więcej - murowana, - ogrzewana  z przeznaczeniem na MAGAZ...

  • Lokal użytkowy Świdnica, Westerplatte
    Lokal użytkowy Świdnica, Westerplatte

    Świdnica

    • 3 240 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala położona w samej Świdnicy! Na powierzchnię lokalu składa się jedna duża hala, mniejsze pomieszczenie pomieszczenie oraz toaleta. Ogrzewanie gazowe - piec 2-funk...

  • Ładny lokal, Kołobrzeg/Millenium ul. Zapleczna
    1 / 12
    Ładny lokal, Kołobrzeg/Millenium ul. Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 3 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny lokal użytkowy o pow. 63,50 m2 w bardzo dobrym stanie technicznym zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali usługowo - handlowych, gabinetów lekarskich, sa...

  • Lokal użytkowy Świdnica, Ścisłe Centrum
    Lokal użytkowy Świdnica, Ścisłe Centrum

    Świdnica

    • 3 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy lokal do wynajęcia usytuowany w eleganckiej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na w części piwnicznej budynku, do którego prowadzą stylowe schody...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 50 481 zł cena
    • 1 191 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1191 m2 w Śródmieściu na 1 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal użytkowy Katowice Koszutka
    Lokal użytkowy Katowice Koszutka

    Katowice

    • 35 404 zł cena
    • 1 242 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA BUDYNEK PRZEMYSŁOWY o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z końca lat 90-tych XX wieku wykonany w konstrukcji szkieletowej jednokondygna-cyjny o układzie...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 12
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 3 523 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęci...

  • Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy
    1 / 16
    Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy

    Warszawa

    • 16 742 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 16
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 5 934 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem