• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 1 288 800 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 10 479 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w standardzie deweloperskim o pow. 123,93 m2, zlokalizowany na parterze w nowej inwestycji w Centrum Kielc. Lokal składa się z: sali sprzedaży (...

  • Powierzchnia biurowa Kielce KSM
    Powierzchnia biurowa Kielce KSM

    Kielce

    • 2 900 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 4 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny budynek o funkcji handlowo-usługowo-biurowej zlokalizowany przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Budynek składa się z 3 kondygnacji: Parter: klatka schodow...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 750 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 712 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 59,85 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy zlokalizowanej na rogu ulic Paderewskiego i Żytniej (wejście od ulicy Żytniej). Lokal składa się z: wia...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 1 277 640 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 6 486 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 196,56 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym tuż przy ścisłym centrum miasta. Lokal w stanie deweloperskim o charakterz...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 1 572 935 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 241,99 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym tuż przy ścisłym centrum miasta. Lokal w stanie deweloperskim o charakterz...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 632 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 712 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w standardzie deweloperskim o pow. 59,63 m2, zlokalizowany na parterze w nowej inwestycji w Centrum Kielc. Lokal składa się z: sali sprzedaży (5...

  • Lokal użytkowy Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 2 700 000 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 6 684 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 404,3 m2 zlokalizowane na parterze w nowoczesnym budynku przy ul. Klonowej (os. Uroczysko). Lokal składa się z : - głównej sali sprzedaży...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 825 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 115,8 m2 zlokalizowany na parterze trzypiętrowego bloku (nowe budownictwo) przy ulicy Chęcińskiej w Kielcach. Lokal składa się z komunikacji, WC,...

  • Lokal użytkowy Krasocin
    Lokal użytkowy Krasocin

    Krasocin

    • 1 300 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 3 292 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 395,93 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 900 m2 w centrum Krasocina. Obiekt w stanie surowym otwartym do wykończenia wedł...

  • Lokal Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Lokal Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolskim w Centrum Miasta. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i intensywnie uczęszczanych części miasta, oferując...

  • Lokal Skwierzyna
    1 / 8
    Lokal Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Skwierzynie, miejscowości oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic...

  • Lokal Oleśnica

    Oleśnica

    • 1 100 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W centrum miasta przy ruchliwej ulicy wejście z poziomu 0 Lokale mieszczą się na parterze i na piętrze, pokoje nadające się pod usługi biurowe fotografikę, szkółkę, pracownię gabi...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 9 720 € cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 6 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- produkcyjna o pow.1800 m2 w hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego. poleca Property O...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 942 € cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.215,86 m2 na1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 868 € cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.207,65 m2 na 1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Sprzedam Halę Magazynową w Międzyrzeczu
    1 / 6
    Sprzedam Halę Magazynową w Międzyrzeczu

    Międzyrzecz

    • 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam halę magazynową w Międzyrzeczu przy ul. Poznańskiej, o powierzchni 220m2, wysokość 8 m. Zalety: - możliwość prowadzenia różnorodnej działalności - produkcyjnej, handlowej...

  • Lokal użytkowy Wejsuny gm. Ruciane-Nida
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wejsuny gm. Ruciane-Nida

    Wejsuny

    • 1 800 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 2 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomysł na zmianę w życiu.  Za cenę domu w mieście  kup dom i pensjonat na Mazurach. Dwie nieruchomości. Dwa domy za cenę jednego. Nieruchomość do zamieszkania a także z potencjałem...

  • Lokal użytkowy w zielonej części Oliwy!

    Gdańsk » Oliwa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 600 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m² położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , skł...

  • Lokal biurowy w centrum Szczecina

    Szczecin

    • 830 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 015 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż oferujemy lokal biurowy o powierzchni 138 m2 w Centrum Szczecina przy ul. Kaszubskiej. Lokal położony jest na...

  • 0%, Apartamentowiec w Szczecinie

    Szczecin

    • 10 410 680 zł cena
    • 839 m2 powierzchnia
    • 12 409 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    0% prowizji LOKAL USŁUGOWY nr 1U3, ( LOKAL PRZYSTOSOWANY DO UŻYTKOWANIA NA POTRZEBY SIŁOWNI/FITNESSU ) Miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem: 150.000 zł Miejsce na jednoślad...