• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • 0%, Apartamentowiec w Szczecinie

    Szczecin

    • 10 410 680 zł cena
    • 839 m2 powierzchnia
    • 12 409 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    0% prowizji LOKAL USŁUGOWY nr 1U3, ( LOKAL PRZYSTOSOWANY DO UŻYTKOWANIA NA POTRZEBY SIŁOWNI/FITNESSU ) Miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem: 150.000 zł Miejsce na jednoślad...

  • 0%, deweloperskie, Domaniewska - lokale użytkowe

    Warszawa » Mokotów

    • 1 734 460 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 710 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Etap 3 - oddany do użytkowania w 2022 roku Lokal użytkowy nr GU-02 W ramach tego etapu inwestycji powstaną dwa budynki o zróżnicowanych bryłach...

  • 0%, deweloperskie, Domaniewska - lokale użytkowe

    Warszawa » Mokotów

    • 1 949 920 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 19 697 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Etap 3 - oddany do użytkowania w 2022 roku Lokal użytkowy nr GU-04 W ramach tego etapu inwestycji powstaną dwa budynki o zróżnicowanych bryłach...

  • 0%, lokal na restaurację w nowej inwestycji

    Dziwnów

    • 2 458 770 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0 % prowizji, OSIEDLE APARTAMENTÓW WAKACYJNYCH LOKAL UŻYTKOWY z przeznaczeniem na restaurację ( dwa poziomy - parter i piwnica ) UWAGA !!! PODANA CENA OFERT...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 806 260 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 145 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-9 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • 0%, Apartamentowiec w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 719 107 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 11 616 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    0% prowizji LOKAL BIUROWY nr 4B-1, Miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem: 150.000 zł Miejsce na jednoślad w garażu podziemnym pod budynkiem: 30 000 zł Jeden z najwyższych o...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 712 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-7 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 100 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Konstruktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 6 900 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 3 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 15 340 zł cena
    • 644 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do podnajmu: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 644 m2 na 10 piętrze w biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 6 510 € cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 7 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 930 m2 na 1 piętrze w biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 2 977 € cena