• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Żoliborz ul. Słomińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Słomińskiego

    • 4 025 € cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.pow.161 m2 na warszawskim Żoliborzu poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------B...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Miedziana

    Warszawa » Wola » ul. Miedziana

    • 29 100 € cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1164 m2 na 11 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Miedziana

    Warszawa » Wola » ul. Miedziana

    • 2 415 € cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 35 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 69 m2 na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek ul. Janowiecka

    Warszawa » Targówek » ul. Janowiecka

    • 14 189 € cena
    • 2 027 m2 powierzchnia
    • 7 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 2027 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiej poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] -----...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Miedziana

    Warszawa » Wola » ul. Miedziana

    • 17 400 € cena
    • 696 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1008 m2 na 17 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Miedziana

    Warszawa » Wola » ul. Miedziana

    • 4 725 € cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 35 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal handlowy o pow. 135 m2 na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [ema...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Miedziana

    Warszawa » Wola » ul. Miedziana

    • 5 040 € cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 35 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal usługowy o pow. 144m2 na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Miedziana

    Warszawa » Wola » ul. Miedziana

    • 2 205 € cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 35 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 63 m2na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP. poleca Property Office (tel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek ul. Janowiecka

    Warszawa » Targówek » ul. Janowiecka

    • 12 826 € cena
    • 2 036 m2 powierzchnia
    • 7 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 2036 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiej poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] -----...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Słomińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Słomińskiego

    • 2 475 € cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 99 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego w okolicach ul. Słomińskiego, na warszawskim Żoliborzu. poleca Agencja nie...

  • Lokal Piaseczno ul. Albatrosów

    Piaseczno » ul. Albatrosów

    • 4 200 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 167 m², wynikającej z wykonanych pomiarów (w księdze wieczystej widnieje 129 m²), położony przy ul. Albatrosów w...

  • Lokal Piaseczno ul. Albatrosów

    Piaseczno » ul. Albatrosów

    • 850 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 167,9 m², wynikającej z wykonanych pomiarów (w księdze wieczystej widnieje 129 m²), położony przy ul. Albatrosów w Pia...

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 8 820 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 3 421 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 88,07 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Wrocław Stare Miasto ul. al. Aleja gen. Władysława Sikorski...

    Wrocław » Stare Miasto » al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 4 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynającia lokal użytkowy przy ul. Sikorskiego 3/7 we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto o powierzchni 43m2 położony na parterze apartamentowca w Atal Towers z wejściem z ulic...

  • Lokal Gdańsk Oliwa ul. Stary Rynek Oliwski

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stary Rynek Oliwski

    • 6 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny, bardzo jasny lokal usługowy o powierzchni 110 m², z funkcjonalnym podziałem na gabinety oraz zapleczem socjalnym. Przez wiele lat w tym miejscu funkcjonowała placówka...

  • Lokal Gdańsk Oliwa ul. Stary Rynek Oliwski

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stary Rynek Oliwski

    • 6 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny, bardzo jasny lokal biurowy o powierzchni 110 m².  Praktyczny układ przestrzeni i duże możliwości aranżacji pod działalność biurową, kancelarię, firmę szkoleniową, con...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 8 800 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 87,03 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 843 480 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 798 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż w nowym budynku ! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 57,85 m² (całkowita: 62,48 m²) - wysokość to 2,54 m - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna, zapewn...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 1 479 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 29 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 29 m² zlokalizowane w centrum Gdańska pr...