• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 5 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 170 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 12 720 € cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 636 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w Śródmieściu, w okolicy ul. Wilczej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 8 250 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 5 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób , na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruch...

  • Obiekt hotelowo-restauracyjny w Bielsku Białej
    1 / 15
    Obiekt hotelowo-restauracyjny w Bielsku Białej

    Bielsko-Biała

    • 6 490 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz obiektu HOTELOWO-RESTAURACYJNEGO 955 m² ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Na sprzedaż kompleksowy obiekt hotelowo-restauracyjny...

  • Obiekt Stalowa wola, ul. Energetyków

    Stalowa Wola » ul. Energetyków

    • 2 360 000 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 2 490 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUMGL.6840.15.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLIna podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz...

  • 1 / 2
    Przetarg - ul. Bielawska 3

    Słupca » ul. Bielawska

    • 379 880 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 1 121 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Energa-Operator S.A Oddział w KaliszuKRS: 0000033455SĄD REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKUNIP: 5830001190REGON: [tel]Kapitał zakładowy: 1 [tel] zł ogłasza drugi pisemny przetarg n...

  • Lokal Wisła

    Wisła

    • 2 980 000 zł cena
    • 689 m2 powierzchnia
    • 4 326 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]Przedmiotem sprzedaży jest prosperujący pensjonat w Wiśle, położony nad potokiem.[/i] Nieruchomość składa się z dwóch obiektów ,które mogą łącznie pomieścić 37 gości w 14 p...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 3 720 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 5 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy któr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 3 720 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w OKOLICACH Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 7 440 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 372 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 13 143 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal 166 mkw. Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 1 200 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 166 mkw.Lokal posiada KW.Lokal posiada dwa wejścia – jedno z klatki schodowej, jedno z zewnątrz budynku,Teren przy budynku jest tak ukształtowany ż...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Elegancki, duży lokal 278,5m2, MOKOTÓW ⭐⭐⭐⭐⭐

    Warszawa » Mokotów

    • 6 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu o powierzchni 278,41 m2. Lokal zajmuje część powieżchni użytkowej na parterze w nowoczesnym budynku wyposażonym w recepcję, monitoring, win...

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 3 039 076 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 22 851 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze...

  • Sprzedam lokale handlowo-użytkowe w centrum Miastka, powiat
    1 / 16
    Sprzedam lokale handlowo-użytkowe w centrum Miastka, powiat

    Miastko

    • 770 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 3 702 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokale handlowo-użytkowe w centrum Miastka, powiat Bytowski. Nieruchomości usytuowany przy ul Dworcowej 30, na parterze kamienicy na przeciwko Urzędu Miasta i Starostwa ob...

  • Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny w Opolu

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 1 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny, o łącznej pow. około 200 m2, położony na działce o pow. 758 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Budynek p...