• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Podkową Leśną

(954)
  • Działka budowlana Jaktorów Chyliczki
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chyliczki

    Jaktorów

    • 260 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana położona w miejscowości Chyliczki gm. Jaktorów. Działka o pow. 1149 m2 ma kształt prostokąta. Działka jest sucha i równa. Jest położona w spokojnej i cich...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami
    Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami

    Skuły

    • 700 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną we wsi Skuły, w województwie mazowieckim, w gminie Żabia Wola, w powiecie grodziskim. Powierzchnia działki wynosi 1750 m2 (35...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 626 300 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, ul. TARGOWA - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Numer ewidencyjny działki - 286 Powierzc...

  • Falenty Nowe, okolica nowo powstających domów

    Falenty Nowe

    • 739 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1120 m2.Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób sz...

  • Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn
    1 / 9
    Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 999 zł cena
    • 3 834 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 3834 m², położona w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dostępem do trasy ekspresowej...

  • Działka Walentów ul.

    Walentów

    • 329 670 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciu działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Walentów, w gminie Leszno. To idealne miejsce dla osób pos...

  • Działka budowlana Żabia Wola
    1 / 7
    Działka budowlana Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 199 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w m. Słubica A , gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Działka o powierzchni 1380 m2 o wymiarach 50 x 27,5 m / dłuższym bokiem przylega do drogi /. Prą...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 679 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy.Dogodny dojazd od ulicy Żytniej z Międzyborowa lub od strony Jaktorowa.Bard...

  • Wyjątkowa działka w Owczarni

    Książenice

    • 790 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na granicy Owczarni i Książenic Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m2, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej...

  • Działka Pruszków ul. Ożarowska

    Pruszków » ul. Ożarowska

    • 700 000 zł cena
    • 1 759 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5.Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu....

  • Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • Działka budowlana po mulczowaniu  w Grądach
    1 / 16
    Działka budowlana po mulczowaniu w Grądach

    Grądy

    • 254 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej na sprzedaż! Ta nowość na rynku została starannie przygotowana . Teren jest bezpośrednio po mulczowaniu i stanowi niesamowitą o...

  • Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola

    Musuły

    • 599 000 zł cena
    • 1 973 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Musuły piękna działka budowlana na granicy z lasem na sprzedaż. Działka o powierzchni 1973 m2 szerokość działki od frontu 96 m. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną,...

  • 1 / 2
    Działka w malowniczej miejscowości Łady

    Łady

    • 960 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 1080m2 lub 1200m2, przybliżone wymiary 24mx45m.To świetne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miasta i zgiełku. W o...

  • Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja
    1 / 2
    Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja

    Żółwin

    • 575 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada dostęp do wszystkich mediów w drodze. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bli...

  • Działka usługowa Osowiec gm. Żabia Wola
    Działka usługowa Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 2 040 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Położona w Osowcu gm. Żabia Wola działka usługowa o powierzchni 6800m. Z bezpośrednim zjazdem z drogi lokalnej biegnącej równolegle do S8 około 25 km od wjazdu na obwodnicę Warsza...

  • Działka budowlana Błonie Bramki
    1 / 6
    Działka budowlana Błonie Bramki

    Błonie

    • 300 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzen...

  • Działka budowlana Żabia Wola Jastrzębnik
    1 / 5
    Działka budowlana Żabia Wola Jastrzębnik

    Żabia Wola

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane w bliskiej odległości od Warszawy od Warszawy - na sprzedaż. Jastrzębnik miejscowość w gminie Żabia Wola, położona w odległości 27 km od centrum...

  • działka -8 segmentów z pozwoleniem

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 590 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 951 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka o powierzchni 1600 m2 usytuowana w pobliżu ulicy Reymonta.Wg decyzji pozwolenia na budowę na działce można zrealizować 8 segmentów - każdy z dostępem do...