• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Żukówka

(1)
  • Działka 2600m2 z wszystkimi mediami !

    Żukówka

    • 850 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2600m2 zlokalizowana w Żukówce około 1 km od Błonia. W pełni uzbrojona: prąd, gaz woda i kanalizacja miejska w granicy działki. Kształt trapezu o wymiarach -...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Adamów gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Adamów gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamów

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zjawiskowe nieruchomości nad stawem!!! Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w bezpośrednim sąsiedztwie stawu. Położone w na pograniczu Grodziska Mazowieckiego i Milanówka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chrzanów Mały

    • 629 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Falęcin

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chrzanów Mały

    • 615 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Adamów

    • 390 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Stare Faszczyce

    • 2 030 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Błonie-Wieś

    • 969 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Błonie-Wieś

    • 585 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC
    Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC

    Adamów

    • 1 235 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Chrzanów mały

    Chrzanów Mały

    • 600 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w miejscowości Chrzanów Mały k/Milanówka. Wymiary 17,5 x 577,14. Media - prąd, woda, gaz w drodze. Dojazd drogą asfaltową Przeznaczona pod budownictwo j...

  • Konstantów działka 1.225m2 wym.35x35 PKP A2 LUX !!

    Konstantów

    • 220 500 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1.225m2 zlokalizowana w miejscowości Konstantów gmina Błonie. Wymiary 35 x 35. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Media - prąd, woda, gaz w drodze przy dział...

  • 1 / 2
    Działka rolna Konstantów

    Konstantów

    • 360 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 3.600m2 zlokalizowana w miejscowości Konstantów gmina Błonie. Wymiary 30 x 120. Przylega do drogi gminnej bokiem 30m. Działka leży na granicy dwóch...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milęcin

    • 584 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Falęcin

    • 400 000 zł cena
    • 24 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,45 ha położoną w spokojnej okolicy na terenie gminy Grójec, powiat grójecki 8 km od miasta przy drodze asfaltowej (droga powiatowa nr 1655W)....

  • Chrzanów Mały 1500m2

    Chrzanów Mały

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Chrzanów Mały Lokalizacja: Chrzanów Mały Powierzchnia: 1500 m2Działka położona w Chrzanowie Małym 2km od Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Do wjazdu na autostradę 3km.Ks...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Łąki

    • 400 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 4x 1134m2 oraz 1300m2 w miejscowości Łąki gmina Radzymin. Cisza spokój w oddali od domów. Zapraszam

  • Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie
    1 / 16
    Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie

    Stare Faszczyce

    • 930 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejsco...

  • Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie
    1 / 16
    Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie

    Stare Faszczyce

    • 850 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 100 m², w zabudowie bliźniaczej oddzielonej garażem, posadowiony na działce o powierzchni 513 m², w miejscowości Stare Faszc...

  • Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki

    Chrzanów Mały

    • 1 081 000 zł cena
    • 10 810 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przeznaczony pod budownictwo wielorodzinne np. segmenty.Na pograniczu Milanówka i Grodziska Maz. Plany zagosp. przestrzennego uwzględniają podciągnięcie medii i drogi dojazdo...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński
    1 / 9
    Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński

    Łąki

    • 86 000 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną). --- Łąki gm. Górzno. Powiat Garwoliński. --- Prąd, woda....

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka budowlano - rolna blisko W-wy

    Łąki

    • 850 000 zł cena
    • 4 724 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano - rolną położoną przy u...

  • 1 / 2
    Działka rolna pod gospodarstwo i uprawy.

    Łąki

    • 100 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 6000 m², kształcie prostokąta i szerokości ok 14 metrów, z dojazdem drogą utwardzoną. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowa...

  • Działka pod Twój dom na łonie natury blisko W-wy

    Łąki

    • 373 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ul. Polig...

  • Działka budowlana 940 m² blisko lasu.

    Łąki

    • 399 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 940 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu. Teren jest równy i suc...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka siedliskowa 1,4 ha koło Radzymina

    Łąki

    • 1 390 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż o...

  • Działka 1199 m², Łąki: las, cisza, spokój i natura

    Łąki

    • 372 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1199 m² położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...

  • Działka budowlana, Łąki: las, cisza i spokój

    Łąki

    • 310 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1000 m²położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...