• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Podkową Leśną

(954)
  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - SiestrzeńLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Siestrzeń. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany,...

  • Działka Żuków ul.

    Żuków

    • 181 720 zł cena
    • 1 652 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, położone w powiecie sochaczewskim, gminie Sochaczew, obręb Żukówka.Informacje ogólne:Numery działek...

  • 1 / 2
    Działka w dobrej lokalizacji

    Kajetany

    • 550 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Wszystkie media w ulicy przy działce: woda, prąd, gaz i kanalizacja.Wjazd na d...

  • Działka wśród nowej zabudowy dobra lokalizacja!

    Książenice

    • 490 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Książenicach – doskonała lokalizacja, Miejscowy Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoNa sprzedaż kształtna działka budowlana położona w miejscowości Książenice...

  • Działki dla zabudowy bliźniaczej !

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2280 m² – idealna pod inwestycjęLokalizacja: Działka o powierzchni 2280 m² składa się z dwóch działek ewidencyjnych (każda ok. 1100 m²). Nieruchomość położona je...

  • Super działka z planem i mediami w otulinie lasu !

    Janinów

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana w zacisznym zakątku, w otulinie lasu.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednor...

  • Działka pod osiedle Bramki k/Błonia
    1 / 2
    Działka pod osiedle Bramki k/Błonia

    Bramki

    • 2 430 000 zł cena
    • 9 340 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjny teren inwestycyjny - Bramki, gm. Błonie - pod zabudowę MU. Na sprzedaż wyjątkowy grunt o łącznej powierzchni 9345 m², nieruchomość w całości objęta miejscowym planem z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna 3700m2 Bramki k/Błonia
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 3700m2 Bramki k/Błonia

    Bramki

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 3728 m², położona w miejscowości Bramki (gmina Błonie), bezpośrednio przy trasie Poznańskiej DK 92, łączącej Wars...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 4 049 m2 powierzchnia
    • 1 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Nadarzyńskiej 89 C , numer ewidencyjny działki 24/1 , o powierzchni 4049 m2. Media: wszystkie me...

  • Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś
    Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś

    Radziejowice

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania słoneczne działki budowlane o pow. 1200 m 2, druga działka 1200 m 2 , położone w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomości położone bezpośrednio prz...

  • Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej
    1 / 4
    Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 80 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną – 300 m² – ROD Bankowiec, Wola Mrokowska Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 300 m², położona w ROD Bankowiec przy ul. Ogrodowej 7 w Woli Mr...

  • Działka Strzeniówka blisko S8.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8.   Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o po...

  • 1 / 4
    Kształtna i nasłoneczniona działka z mediami !

    Umiastów » ul. Leszczynowa

    • 599 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kształtna działka o powierzchni 1004m2 w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Umiastowie, gmina Ożarów Mazowiecki. Dużą zaletą nieruchomości jest możliwość...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 834 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 668 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 694 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 388 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod Inwestycję

    Pruszków

    • 1 300 000 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 2 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość w centrum Pruszkowa o powierzchni 618 m2.Działka płaska o wymiarach 13m x 45m .Na terenie usytuowany jest budynek bliźniaczy, hand...

  • Działka z samosiejkami
    1 / 8
    Działka z samosiejkami

    Żółwin

    • 575 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni  1150m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 49 x 23,47, dojazd utwardzony media- prąd na działce, wodociąg i gaz w odległości...

  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 11
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 622 825 zł cena
    • 2 335 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Opaczy Małej, gmina Michałowice, bezpośrednio przy ulicy Targowej nr 37 (wszystkie media), nr. ew. działki 225/2 Dom wybudowany w latach 6...

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka w świetnej lokalizacji Ożarowa

    Ożarów Mazowiecki » ul. Parkowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 891 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1292 m², położonej w dogodnej lokalizacji przy ul. Parkowej w Ożarowie Mazowieckim, wśr...