działka na sprzedaż
6 lut 2025

Działka Siestrzeń

woj. Mazowieckie pow. grodziski gm. grodziski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 luty 2025 14:30
1 428 000 zł 5 100 m2
1 428 000 zł 5 100 m2 280 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 5 100 m2
Cena za metr 280 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K36988548

Opis

Działka budowlano - inwestycyjna w Siestrzeni, o powierzchni 5100 m2, o wymiarzch 27 x 230 m. W większej części zalesiona młodymi sosenkami i brzózkami. Prąd (są 3 liczniki) i woda miejska na działce, gaz około 60 m od granicy działki. W części działki najbardziej oddalonej na powierzchni około 1900 m2 można wybudować budynek jednorodzinny wg projektu Murator D15, o powierzchni 160 m2. W środkowej części działki, na powierzchni około 1600 m2 przewidziano wybudowanie budynku bliźniaczego, wg indywidualnego projektu (2 x 180 m2). Właściciel posiada pozwolenia na budowę. Istnieje możliwość planu dla całej działki pod zabudowę przemysłowo - usługową. Możliwość opracowania planu w krótkim terminie.
Właściciel posiada kompletną dokumentację projektowo - inwestycyjną, łącznie z dziennikami budowy domów.
Do centum w Jankach około 18 km.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-06
  • ID ogłoszenia: K36988548