• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka W ROD "Szafirek"

    Olsztyn

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę w ROD "Szafirek" w Olsztynie przy ul.Synów Pułku z wejściem również od ul.Metalowej a także od ul.Sikorskiego. Bardzo dobrze zagospodarowana posiada domek narzędz...

  • 1 / 3
    Działka budowlana Janinów/Czarny Las Bezpośrednio

    Janinów

    • 384 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam bezpośrednio, piękną narożną działkę budowalną (1600m2) w cichej zielonej okolicy w miejscowości Janinów na granicy z Czarnym Lasem, zaledwie 5 km od centrum Grodz...

  • 1 / 2
    Działka Gdańsk Rębiechowo ul. Barniewicka

    Gdańsk » ul. Barniewicka

    • 49 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    TYLKO U NAS !LOKALIZACJANieruchomość położona w Rębiechowie ok 14 km od centrum Gdańska, w  sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Położenie o wyjątkowych walorach komunikacyjnych zapew...

  • Działka Chwaszczyno ul. Klonowa

    Chwaszczyno » ul. Klonowa

    • 442 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną (pod budownictwo jednorodzinne) w Chwaszczynie.Działka położona jest w okolicy ul. Klonowej / Jarzębinowej - leży w kompleksie działek prze...

  • Sprzedam działkę 2260 m2

    Dziwnów

    • 791 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w kompleksie leśnym w Dziwnowie pomiędzy Zalewem Kamieńskim a Morzem Bałtyckim.Działka objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem na z...

  • Duża działka na obrzeżach miasta

    Sucha Beskidzka

    • 295 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. ok. 4000 m2 usytuowaną w Suchej Beskidzkiej na ul. Wesołej.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oz...

  • 1 / 2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Prywatne

    Poronin

    • 120 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna na płaskim terenie dojazd drogą polną z pięknym widokiem góry i okolice.

  • Działka siedliskowa 5000m2

    Wola Kazubowa

    • 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam urokliwa działkę siedliskową w miejscowości Wola Kazubowa o powierzchni 5000 m2. Woda i prąd w drodze. Zainteresowanych proszę o kontakt.

  • Działka Chłapowo ul. Diamentowa

    Chłapowo » ul. Diamentowa

    • 479 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zaledwie kilometr od morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokalizacja. Dojście na plażę o...

  • Działki w otoczeniu lasu oraz z dostępem do jeziora
    1 / 16
    Działki w otoczeniu lasu oraz z dostępem do jeziora

    Świętajno

    • 75 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Świętajno (powiat Olecki). Działki w otoczeniu lasu z dojściem do jeziora Mulistego. Grunty nr 298/10 oraz 298/18 - powierzchnia 30...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Dobra » ul. Działka

    • 1 080 000 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną, położoną w świetnej lokalizacji. Jest to konkretnie pogranicze Dobrej i Wołczkowa. Działka gotowa do szybkiej zabudowy - w 2016 roku wydan...

  • 1 / 3
    Działka Większyce ul. Klonowa

    Większyce » ul. Klonowa

    • 325 000 zł cena
    • 2 170 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy wielką przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną, zlokalizowaną w sąsiadującej z K-Koźlem miejscowości Większyce, gm. Reńska Wieś. Działka znajd...

  • Działka budowlana 1700m + Las 8100 m Dębe Kosów Lacki

    Dębe

    • 69 900 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    OPIS: Działka 1700m2 z wydanymi warunkami zabudowy plus prywatny las 8100m2. Wg WZ możliwa zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Możliwy budynek z użytkowym poddaszem. Media wod...

  • Działka Białystok Nowe Miasto ul.

    Białystok » Nowe Miasto

    • 55 000 zł cena
    • 421 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedaż działki rekreacyjnej położonej w Rodzinnych Ogródkach Działkowych o powierzchni 421 m². Działka znajduje się w spokojnej okolicy, idealnej do wypoczynku i rekreacji na świ...

  • 1 / 2
    DZIAŁKA ROLNA / STOBNO / 1.22 ha

    Stobno » ul. Pod Dębami

    • 852 180 zł cena
    • 12 174 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż, działka rolna, inwestycyjna o powierzchni 1,2174 HA, Działka została podzielona na dwie mniejsze części o wielkości 6083 m2, 6091 m2.Nieruchomość sprzedawana w całości...

  • 1 / 2
    Syndyk sprzeda atrakcyjne działki inwestycyjne w Libiążu

    Libiąż

    • 1 197 842 zł cena
    • 23 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Ewy Gołaski, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup: a) prawa własności nieruchomości gruntowej nieza...

  • Działka Budowlana Warszawa Ursynów Dąbrówka

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 763 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 675 m² w bardzo dobrej lokalizacji. Dąbrówka, zielony Ursynów, 200 metrów do ul. Puławskiej z dobrym szybkim wyjazdem oraz wjazdem i od str...

  • Działka budowlana Prościeniec P. Bolimowska 1019 m2 !

    Prościeniec

    • 119 900 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS: Sprzedaż bezpośrednia. Działka budowlana w malowniczym, zielonym i spokojnym miejscu. Położona między Puszczą Bolimowską a Rezerwatem Przyrody Puszczy Mariańskiej. Metra...

  • Duża działka budowlana w Mińsku Maz. pod dom, bliźniaka

    Mińsk Mazowiecki

    • 1 270 000 zł cena
    • 1 253 m2 powierzchnia
    • 1 014 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana w kształcie prostokąta, o wymiarach 39m x 33m w Mińsku Mazowieckim przy ul. Jaśminowej. Wyjątkowe miejsce na nowy dom, bliźniaka. Bardzo atrakcyjne miejsce p...