• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • prywatne

    Nadolice Małe

    • 297 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam gorąco na sprzedaż działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej, cichej i zielonej okolicy pod Wrocławiem. Działki zlokalizowane są z bardzo dobrym dojazdem d...

  • Działka Kraków Dębniki ul. Kobierzyńska

    Kraków » Dębniki » ul. Kobierzyńska

    • 1 254 300 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż Kraków Ruczaj Zaborze, ul. Kobierzyńska | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - prezentuje atrakcyjną of...

  • Działka rolna - Chruszczobród
    1 / 2
    Działka rolna - Chruszczobród

    Chruszczobród

    • 57 330 zł cena
    • 1 911 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1911m2, nr 6232. cena za m2 30zł Nr Kontaktowy [tel]

  • Działka rolna - Chruszczobród Piaski
    1 / 4
    Działka rolna - Chruszczobród Piaski

    Chruszczobród-Piaski

    • 140 730 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 4691m2, nr 1133. cena za m2 30zł Nr Kontaktowy [tel]

  • Nowa, niższa cena! Blachownia, ul. Piastów

    Blachownia

    • 220 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zabudowana i zadbana działka położona w przyjaznej okolicy, 2km od centrum Blachowni a 1km od stawu. Posiada dostęp do wszystkich mediów, internetu. Przebiega przez nią strumyk, kt...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Otwocku

    Otwock

    • 175 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Otwocku, wszystkie media dostępne w granicy działki.Warunki zabudowy na dom jednorodzinny piętrowy do 11 m wysokości Dojazd asfaltowy,las w odległości...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Borek Fałęcki ul. Zawiła

    Kraków » Podgórze » ul. Zawiła

    • 6 800 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 1 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BOREK FAŁĘCKI!! PÓŁ HEKTARA przeznaczone w procedowanym planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze. Plan zagospodarowa...

  • 1 / 4
    Działka Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 671 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w centrum Głogowa Małopolskiego Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną 66,71 AR w pełni uzbrojoną położoną w Głogowie Małopolskim. Działka w kształc...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Świebodów » ul. Działka

    • 1 781 550 zł cena
    • 23 754 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcin Czerniawski tel. 794 pokaż telefon Oferta tylko w Naszym biurze ! Do sprzedania działki inwestycyjne. Przeznaczenie wg MPZP - MR. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Św...

  • 1 / 2
    Działka dla dewelopera, Urtsynów ul. Kłobucka

    Warszawa

    • 5 130 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio działkę nr 23/2, obręb 1-08-14. Ursynów, ul. Kłobucka.

  • Działki inwestycyjne - Bezledy, warmińsko-mazurskie

    Bartoszyce

    • 1 149 750 zł cena
    • 16 425 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję działkę inwestycyjną wielkości 16425 m.kw.w miejscowości Bezledy gm. Bartoszyce. Działka ogrodzona z dostępem do wody, prądu i odwodnienia. Na działce wykopane 2 stawy o po...

  • Okazja ! 3h lasu z dopłatami + działka do zabudowy z planem
    1 / 16
    Okazja ! 3h lasu z dopłatami + działka do zabudowy z planem

    Rosy

    • 232 000 zł cena
    • 33 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    3 h las w miejscowości Rosy gm Stoczek Łukowski z dopłatami ok 4000 rocznie jeszcze na 8 lat .Od drogi asfaltowej działka 3200m do zabudowy z planem zagospodarowania przestrzennego...

  • 1 / 2
    Działka z WZ

    Trzebownisko

    • 4 920 000 zł cena
    • 12 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedaży jest duża działka, idealna pod inwestycję deweloperską. Dla części działki wydano WZ do budowy trzech domów jednorodzinnych. Bezpośredni dostęp do drogi. Możliwość...

  • Syndyk sprzeda działki w kujawsko-pomorskim

    Lipno

    • 342 000 zł cena
    • 1 932 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Krzysztofa Romana Skowrońskiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania o...

  • Działka w Nowych Bielicach
    1 / 11
    Działka w Nowych Bielicach

    Nowe Bielice

    • 115 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana, niezabudowana działka gruntu, położona wśród nowego kompleksu przeznaczonego pod zabudowę jednorodzinną. Działka w kształcie prawie kwadratu, położona n...

  • Działka Zdory , Jezioro Śniardwy szlak wielkich jezior
    1 / 7
    Działka Zdory , Jezioro Śniardwy szlak wielkich jezior

    Zdory

    • 635 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Zdorach nieopodal jeziora Śniardwy . Działka rolna nr. 38/74 o powierzchni 3001 m2, klasa gruntu RV, RVI z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej o długości...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Pławna » ul. Orzechowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 21 807 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opiekun ofert Agnieszka 797 pokaż telefon Polecam do sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. Pławna jest to miejscowość położona w bliskiej odległości o...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Tuchola » ul. Działka

    • 100 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w spokojnej okolicy Tucholi z widokiem na okoliczne pola i lasy! działki o wymiarach  -1001mkw. -1010mkw. -1020mkw.  CENA ZA 1mkw.  102 zł! MEDIA - gaz oraz prą...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Las » ul. Działka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 632 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka leśno budowlana 1900m2 wymiary 40/48 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy 700m do lasu. Sama działka mocno zadrzewiona pięknym starodrzewiem. W...

  • Duża działka 800m ROD Oaza

    Suwałki

    • 60 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedaży duża działka ogrodniczo-rekreacyjna na ROD "Oaza" w Kukowie 3 km od Suwałk. Działka 800m składa się z dwóch działek 400 m przylegających do siebie. Na jednej z dzi...