• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka budowlana 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.
    1 / 8
    Działka budowlana 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.

    Łódź

    • 952 500 zł cena
    • 1 905 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.(Nowosolna) .Działka o wym.25x76 metrów.Działka położona jest 200 metrów od centrum(rynek Nowosolna).Media:prąd,wod...

  • Działka budowlano-usługowa na Pasiece w Miastku

    Miastko

    • 113 100 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż jedną z 10 działek budowlano-usługowych zlokalizowanych na Pasiece w pobliżu Nadleśnictwa Miastko. Działka o wielkości 1300 m2, nasłoneczniona, o regularnym...

  • 1 / 2
    Działka Oleśnica

    Oleśnica

    • 20 400 000 zł cena
    • 120 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Grunt zgodnie z MPZP pod przemysł nieuciążliwy w sąsiedztwie gruntów usługowych o łącznej pow 12 ha Możliwość zakupu mniejszej tj.5,5 ha lub większej powierzchni 6,5 ha z oferowany...

  • Działka inwestycyjna Drogomil gm. Bytom Odrzański,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Drogomil gm. Bytom Odrzański,

    Drogomil

    • 40 400 zł cena
    • 1 616 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka narożna o powierzchni 1616m2 (0,16 ha) pod zabudowę siedliskową w miejscowości Drogomil. Działka położona wśród zabudowań mieszkalnych z dojazdem drogą gruntową - utwardzon...

  • Bezpośrednio tylko 8 km od Makowa Maz.
    1 / 11
    Bezpośrednio tylko 8 km od Makowa Maz.

    Maków Mazowiecki

    • 70 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER OKAZJA!!! WĘGRZYNÓWEK - Sprzedam działkę nr 31/2 o pow. 5000m2 / 30 m X 150 m/ VI klasy .Działka znajduje się 75 km od Warszawy i 8 km od Makowa Mazowieckiego .Dob...

  • Działka Kraków Podgórze, Skotniki ul. Dobrowolskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Dobrowolskiego

    • 4 650 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 846 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    55 AROWA, MIESZKANIOWO-USŁUGOWA [i] Skotniki przy przelotowej drodze. [/i] W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego całość działki przeznaczona pod zabudowę m...

  • Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy . Szerokopaś
    1 / 6
    Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy . Szerokopaś

    Szerokopaś

    • 78 764 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Szerokopaś. Dojazd samochodem z Szerokopaś do Nidzicy zajmuje 11 minut. Odległość to 6,9 km dojazd drogą Olsztyń...

  • Działka Strzegom ul. Jeleniogórska

    Strzegom » ul. Jeleniogórska

    • 300 000 zł cena
    • 2 339 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu niebanalną działkę - tereny kolejowe - idealna pod inwestycję. Działka o imponującej powierzchni 2339m, z nieaktywnymi torami kolejowymi. Na działce zna...

  • Działka Nowe Monasterzysko

    Nowe Monasterzysko

    • 130 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWE MONASTERZYSKO * Atrakcyjna cena * Działka budowlana o powierzchni 2300m * Działka prostokątna * Media w drodze * Zatwierdzony projekt budowlany...

  • Działka Nowy Prażmów

    Nowy Prażmów

    • 252 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące, segmenty, szeregówka, bliźniaki. Łącznie 19 działek po 1200m. Dojazd drogą asfaltową. Media - woda i prąd. Teren objęty MPZP 2M...

  • Złoże bursztynu - Działka rolna 4,8 ha - Możdżanowo - Okazja
    1 / 3
    Złoże bursztynu - Działka rolna 4,8 ha - Możdżanowo - Okazja

    Możdżanowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 48 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do kupienia nieruchomość gruntowa (4,8ha) położona około 20 km na północ od Słupska we wsi Możdżanowo, w której Instytut Geologiczny stwierdził na podstawie badań złoże bursztynu i...

  • Działka budowlana

    Karnkowo

    • 70 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w gm.Lipno miejscowość Karnkowo Polecam Państwu działkę 1.nr działki 531 oraz 532 o powierzchni 1000 m2 wymiar około 36 m x 28 m...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 4
    Działka na sprzedaż

    Kąty

    • 50 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działki w Kątach gmina Żytno powiat Radomsko.Działka przy drodze asfaltowej,uzbrojona,prąd,woda.O powierzchni 0,35h nad rzeką Pilicą.Cena do uzgodnienia.

  • 1 / 3
    Działka budowlana uzbrojona 1487m2 Struga Szczawno-Zdrój

    Struga

    • 185 875 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana uzbrojona (w pasie drogi), położona w Strudze, koło Szczawna- Zdroju. Działka położona jest w cichej, rozwijającej się okolicy, pośród zieleni, z w...

  • sprzedam dzialke ogrodowa

    Lubin

    • 17 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam dzialke ogrodowa ROD Biedronka na Przylesiu .Dzialka posiada toalete,grill gazowy,hustawki trampoline,wode,swiatlo.Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

  • Piękna działka Brodnica 300 m od jeziora

    Brodnica Górna

    • 720 000 zł cena
    • 9 746 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękny teren wielkości 9746 m umiejscowiony w Brodnicy przy drodze wojewódzkiej.Teren sprzedawanej nieruchomości przylega do ściany Lasu Państwowego,W Linii prostej od...

  • 1 / 4
    Piękna działka nad jeziorem Garcz gm. Chmielno

    Garcz » ul. Spacerowa

    • 295 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W przygotowaniu piękna działka budowlana znajdująca się w Garczu (gm.Chmielno) między ulicami Sianowską oraz Spacerową. Działka wielkości 2100 m nachylona w stronę pięknego je...

  • 1 / 3
    Działka Kotkowo

    Kotkowo

    • 115 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 550m2 w miejscowości Kotkowo w gminie Łukta w Województwie Warmińsko- Mazurskim. Miejscowość położona jest bezpośrednio przy jeziorze Gil. .Działk...

  • Działka Przybysławice

    Przybysławice

    • 1 700 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Widokowa działka na sprzedaż Przybysławice, Zielonki koło Krakowa | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - zaprasza do zapoznania si...

  • Działka budowlana Leszno,
    1 / 3
    Działka budowlana Leszno,

    Leszno

    • 846 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w miejscowości Leszno, dzielnica Grzybowo. UWAGA!!! Możliwość kupienia połowy działki. Działka podz...